Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi volt az a legkisebb dolog,...

Mi volt az a legkisebb dolog, amiért beléd kötött egy rendőr és megbüntetett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
30-as táblánál 50-el mentem, a 30-as táblát pedig úgy benőtte egy fa, hogy nemhogy a táblát, de még a tartórudat se láttam az út szélén. Így a megengedett 50el mentem, de a rendőr direkt erre a lombos 30-as táblára ment és sorra büntetett mindenkit.
2009. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh.. És ez nem került a jogsidba? Mert ugye több, mint 50%-kal lépted túl a megengedettet :S
2009. szept. 15. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Boszniában autópálya után kirakták a mobil 70-es táblát úgy, hogy még satufékkel se volt esélyed lelassítani, aztán szépen bemérnek, kifejezetten a külföldi autókra mentek rá.
2009. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja lejárt az elsősegélydobozom szavatossága,csak ebbe tudott belekötni.10 rugó.
2009. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Madárlesen voltam az erdőben leparkolva. Nem vicc. Nem értették mit keresek ott. Kipakoltatták a kocsit, jól kikérdeztek, aztán tovább álltak.

2. A benyakútról hajtottam ki, és nem azonnal kapcsoltam fel a távolsági pilácsot lakot területen kívül, ők meg ott parkoltak, és utánam jöttek megbüntetni.

2009. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok unatkozó rendőr! Miért nem inkább a valóban veszélyt okozókat és a bűnözőket hajtják fel szabadidejükben?!
2009. szept. 16. 11:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Én stoptáblánál nem álltam meg, hanem csak lelassítottam körülnézni, mint a macisajtnál szokás. 10 rugó.
2009. szept. 16. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is bírom, amikor unalmukban a bicikliseket szondáztatják és ellenőrzik a lámpáját meg büntetnek a mellény miatt, meg ha nem száll le róla a zebrán hanem átgurul, áá, tiszta kabaré komolyan mondom.
2009. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem a komoly bűnözőkre mennek, mert ide vannak kihelyezve, hogy ezt csinálják?
2009. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!