Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dolgoznál havi 8-max 10napot...

Dolgoznál havi 8-max 10napot ha helyetesiteni kell valakit egy kolégádat 24munka 48 pihenőbe, mint gépkocsivezető elhunytszállitó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megfizetik, igen.
2013. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nemtom ez melyik cég, de ismerek egy céget, ott ez az állás nem merül ki csak vezetésben. Nem nagyon fizetnek olyan embernek aki csak ül a volán mögött, amíg a többiek pakolnak. Ehhez a munkához erős gyomor kell, én nem csinálnám. 2-es válaszolónak üzenem hogy részben igaza van, csak ott bukik meg a dolog hogy nem fizetik meg az embert. Mifelénk ezért kicsivel adnak többet mint a minimálbér, akinek nem tetszik mehet máshová.
2013. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
120 000ft igérnek.plusz jat---mellé kezdésnek idővel több
2013. márc. 8. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Tte tudnál ilyen melot végezni? tényleg birnád..ma hivtak jelentkeztem egy állásra és mondták lehetne kezdeni...

Nézd, ha a kérdés munka vagy munkanélküliség, akkor a munka. Bármi.

2013. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne mellette másodállásom, akkor igen. Havi 120e bruttóból (mivel úgy gondolom elég fiatal vagy és nincs gyerek még) kapnál 78600 magyar forintot. Amellett ha háztartást kell fenntartani bizony még ugyanannyi legalább hiányzik. De a 48 óra pihenőbe belefér némi kiegészítés - ez a hosszabb pihenőidő tűnik egyedül vonzónak.

Szerencsére nem vagyok képben ilyen területen, de nem egy jattos dolognak tűnik, ahol ugrálnak csak úgy a zsebbe a 2000-5000 forintos címletek óránként kétszer - úgyhogy ne legyenek irreális elvárásaid, az esetek nagyon nagy többségében nem lesz abból a csúszópénzből semmi.

Az elhunytat megeshet hogy bele kell tenni a szállítókoporsóba, az még az elfogadható kategória. Én mondjuk felöltöztetni nem tudnék halott embereket - mindenesetre mielőtt válaszolsz pontosan érdeklődd meg mik lennének a feladataid, mert ha valamelyik részét nem bírod akkor kellemetlen/kínos lesz neked is, a kollégáknak is, a hozzátartozóknak is és a vállalkozásnak is aminek dolgozol...

2013. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!