Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány plusz órát vettetek...

Hány plusz órát vettetek vezetésből a 30-on felül, mire sikerült a vizsga? Elsőre sikerült?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
engem meg buktattak első vizsgán 1 buta kis figyelmetlenségért, kérdezte az oktató mennyi túl órát veszek akkor? Olyan mérges voltam mondom nem veszek egyetlen egyet sem, de aztán levizsgáztam úgy is.
2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én már régen vizsgáztam; kedvezményes rövidített tanfolyamon és 20 óra után simán levizsgáztam.
2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
minimumot vettem,a hó miatt nem volt nagy forgalom úgyhogy szerencsém is volt.
2013. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem szabad belebonyolódni a véget nem érő plusz órákba. Hacsak nem nagyon nem béna valaki, én azt javaslom 30 óra után kérje a vizsgára bocsátását. 30 óra alatt nem lehet megtanulni vezetni. Meg lehet tanulni kezelni a kocsit, alkalmazni a szabályokat, és utána kell kb. 60 - 70 ezer km mire valaki már úgy - ahogy gyakorlott sofőrnek mondhassa magát. Ha lehet, okosban el kell intézni a vizsgát. Egy bukás nagyon elveszi a kedvét a kezdő vezetőnek, márpedig bárkit meg lehet húzni egy kis rosszindulattal. Legyen meg a papír, aztán jön a neheze, gyakorlatot szerezni. Ehhez pedig kilométer kell, minél több, annál jobb.
2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

Èn a kötelezöt sem vezettem le.

Bàr elötte otthon utànfutóval is tolatgattam, kamionnal is parkoltam, kisbusszal jàrtam pecàzni, vezettem automatàt, kèzivàltóst.

2013. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24 beirt orám volt, ebből 12-öt vezettem, (kelett az oktatónak a benzinpénz) elsőre átmentem. Ohh MHSZ.
2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vezetni kell megtanulni hanem közlekedni. Ha alkalmas vagy a vizsgára azt az oktató is megmondja, ha nem azt is. Plusz órákat vehetsz de ha a 30 óra is kevés, akkor sose leszel egy Schumacher...:))))
2013. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Van olyan akit nem húztak meg a "kedves" oktatók? Persze az ismerősökön és a rokonokon (koma,sógor,jóbarát) kívül?
2013. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:

Meghùzni sokmindenkit meglehet, de az nem azt jelenti, hogy meg is bukik :D

Az oktató nem buktat csak a vizsgabiztos.


Èn elsöre àtmentem, nem volt semmi gond

2013. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hány plusz órát vettem , azt össze kéne számolnom. Hatodjára sikerült. :( Életem eddigi legnagyobb kudarca. Bár remélem nagyobb soha nem lesz. :)
2013. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!