Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tir vizsga hogyan és menyiért?

Tir vizsga hogyan és menyiért?

Figyelt kérdés
Szeretném letenni a Tir vizsgát. Azt halottam hogy jo ára van. Nem tudna valaki olyan sulit ahol olcsobban le lehetne tenni? Vagy olyan munkáltatot ahol meg lehet csináltatni? Mert halottam olyan is van ha valahová elhelyezkedek akkor a cég bevállalja vizsgámat amit persze van a fizubol levon. . Várom válaszaitokat vagy infoitokat, tapasztalaitokat.
2013. febr. 12. 12:53
 1/3 szántóvető ***** válasza:
Európai Uniós tehergépkocsi-vezetői tanfolyamot kell végezni.Röviden:GKI-tanfolyam :)80-95 ezer körül van az ára.Hát nem hinném hogy gyakorlat nélkül megelőlegeznék a tanfolyam költségeit,de próbálkozzál cégeknél,hátha szerencséd lesz.
2013. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

[link]


Ezt találtam, ha az alapképzés kell, akkor az 118000 Ft. A Waberer's talán megelőlegezi, de ezt inkább tőlük kérdezd.

2013. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen Waberer's-t márprobáltam kb 2-3 éve akkor azt mondták hogy jelenleg nem csinálnak ilyent de megkérdezem ismét.
2013. febr. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!