Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lett valami baja? Be volt...

Lett valami baja? Be volt huzva a kézifék menet közben.

Figyelt kérdés

Hello. A minap az egyik haverom, egy olyan 25 km - t tett meg felhuzott kézifékel. És amikor észre vette, má

r füstölt a hátsó fék. Lehet valami baja? Vagy csak meg kopott. Ja és azért volt igy,mert uj kocsi és nem nagyon fedezte fel.


2009. szept. 5. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vette észre, hogy nem "megy" az autó? :DDD
2009. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

úristen, és 25 km-ert?

én eccer kb 2 métert mentem így, mikoris feltünt h nyomom a gázt, de a kocsi csak gyök2vel hajlandó menni.

mellesleg egy új autónál, jó kézifékkel lehet h elsem lehet indulni

2009. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyen esetben (főként, hogy füstölt is), megégnek a fékbetétek, legtöbbször a fékdob is károsodik, ezáltal csökken a fékek teljesítménye.
2009. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy tudott behúzott kézifékkel menni?? Egyszer télen hosszú állás után nem oldott ki a kézifék az egyik hátsó keréknél, kb. 2 métert mentem, az autón nem lehetett érezni, hogy nem forog a hátsó kerék (erős a motor), csak a hangja miatt vettem észre, de kicsit visszatolattam, és megjavult a dolog :D

Amugy ügyes haverod van.

2009. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én sem tudom, hogy hogy lehet menni. De akk ugy látszik erőss a motor is. Azt mondta, érezte hogy lassul a kocsi amikor elengadte a gázt de nem gondolt rá.
2009. szept. 6. 09:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Na de mind1. Köszz a válaszokat.
2009. szept. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!