Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy aki nem töltötte...

Igaz, hogy aki nem töltötte be a 21-et, idén már nem rakhatja le az autóra a jogsit? :O

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos igaz :(


én is hallottam a szomszédom unokatestvérének a haverjának az ismerősének a rendőr ismerősétől, szóval most nagyon el vagyok keseredve :((((((((((((((((((((((((((((((

2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Évek óta riogatnak a 21 éves korhatárral a B-s jogosítvány esetén és sajnos még mindig vannak, akik bedőlnek a "biztos forrásból, ismerős haverjának munkatársától" hallott infónak.
2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igaz még. De remélem egyszer lesz valami normális szabály ezzel kapcsolatban, mert ha egy moped autóval "száguldozik" valami zöldfülű, az még ok, de ha egy 200 lóerős szülőktől kölcsönvett járgánnyal, és mindezt 17-18 évesen.....
2013. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

3as aki nem tud vezetni az 21 évesen sem fog megtanulni, sőt 40 évesen is ott fog szerencsétlenkedni a zöld lámpánál meg mindenhol.

Aki pedig baromkodik az 21 évesen is baromkodik.

2013. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"aki nem tud vezetni az 21 évesen sem fog megtanulni" Mondasz valamit erre nem is gondoltam, csak feltételeztem, akkor már kicsit érettebb egy ember, és van egy kis felelősség érzete.
2013. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha minél hamarabb megtanul az ember vezetni, nem kitolni a korhatárt...
2013. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah mert nekem autósoktató mondta hogy szabad mennie jogsira annak is, aki 18-19, mert nem az autóra változtak a törvények, csak a motorra és egyebekre. Csak haverom megijesztett hogy már nem mehetek.
2013. jan. 6. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem változik!


Az autó marad 17 éves kor továbbra is!

A nagy kategóriákban történtek változások!


Teherautó C kate 18 ről 21 re

Autóbusz D kate 21 ről 24 re

Nagymotor A kate 18 ról 24 re


STB..


Az A1 kategóriában illetve a B kategóriában nem történtek változások!

2013. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!