Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A magyarországi renőröket is...

A magyarországi renőröket is le lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Meg lehet vesztegetni őket vagy nem? Pl ha lemeszel gyorshajtásért elfogad zsebbe pénzt vagy ne is próbálkozzak mert rába.zok? Külföldi vagyok...
2009. aug. 25. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
te örülj,h kiszúrják apró pénzel aszemed a fizetéssel, nálunk jó ha félévre rá fizetnek :S szar az egész világon az élet a kisembereknek. Politikusoknak meg bűnözőknek jó...
2009. aug. 26. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, sokan válaszoltak itt előttem, de szerintem a lényeg lemaradt: Igen, le lehet őket fizetni. Gyorshajtásért meg pláne, általában inkább ez számít egy kis jövedelem kiegészítésnek, persze másból is előfordul jatt, de azt inkább nem írom le:D És ami még nagyon fontos, pontos utalásokat tegyél, de olyat amit lehet máshogy is érteni, pl.: Helyszíni birság van? Ilyen papírok meg izék nélkül, csak hitelesen vágd hozzá a buta arcot, bár vannak olyan mazsolák akik nem vágják le, meg vannak olyanok akiknek az okoz kéjt ha így juthatnak pénzhez.

Kellemes időtöltést kis Hazánkban:)

2009. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Közeli rokonom már legalább tízszer, ha nem hússzor fizetett le rendőrt. Egy sem ellenkezett.
2009. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!