Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A magyarországi renőröket is...

A magyarországi renőröket is le lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Meg lehet vesztegetni őket vagy nem? Pl ha lemeszel gyorshajtásért elfogad zsebbe pénzt vagy ne is próbálkozzak mert rába.zok? Külföldi vagyok...
2009. aug. 25. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit lelehet fizetni aki keveset keres, vagy úgy egyáltalán... De, ne probálkozz vele! Egyik ismerősömet megállítótták gyorshajtásért, és gondolta, hogy adjon valami csekket azt kifizeti, és elvan intézve... A rendőr még kiakadt... "Maga leakar engem fizetni?! Hogy képzeli ezt?" Szóval én nem probálkoznék...
2009. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ DEHOGY :))


Igen le lehet, de csak egy bizonyos szint felett. Megéri-e neked a rizikót, hogy esetleg még ezért is feljelent...


Ha minimális a szabálysértés, és látod a rendőrön, hogy nem fogékony erre, akkor ne próbáld meg.

2009. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de ahogy a mondás is tartja "pénz beszél, kutya ugat"
2009. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
próbáld meg! Ha nem sikerül elmondod milyen a bőrtön?
2009. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy külföldi létedre így gondolkodsz... Azt hittem ez csak magyar szokás, hogy minden alól megpróbálunk kibújni, mindenkit megpróbálunk megvesztegetni...
2009. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy közbeszólok, de hiába jelent fel, ha pl. nem tudja bebizonyítani. Ha betudja, akkor valamit rosszul csináltál, vagy ő volt egyszerűen "okosabb" Egyébként, ha külföldi vagy, mi arra a biztosíték, hogy megtalálnak a pénzbírsággal???

Kíváncsi lennék, hány külföldin tudják behajtani.

2009. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A német rendőrt próbáld meg lefizetni... :D Ők nagyon rendesek, ha minden rendben van, ha viszont nincs akkor 10000Eurót is adhatsz neki, még feljelent megvesztegetésért is. Itt bezzeg, bármit lehet.
2009. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

azt hallottam,h a németeket nem lehet megvesztegetni, lehet,h azért is, mert megvannak elégedve a fizetéssel..

ja úgy tudom,h nem küldik ki a számlát külföldre, hanem nem engednek vissza a határon, szval határon fizetni kell.. és az van ha trafipaxal is fognak el, h nem mehetsz vissza az országodba

2009. aug. 26. 04:31
 9/13 anonim ***** válasza:
őket lehet a legjobban :D
2009. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és sztem vicces h egy külföldinek ez jut az eszébe, hát erről az országról mimás juthatna?:D itt ahol leszarják az embert, kiszúrják a szemét egy 50 évvel ezelőtti fizetéssel, bezzeg minden mást uniós szintre emelnek, és minden áremelést arra fognak, hogy dehát az unióban is....csaképp a fizetéseket felejtették el...sztem egy külföldi, erről az országról, csakis rossz véleménnyel lehet. de megérdemeljük :D
2009. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!