Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veszélyes szabad-strandon...

Veszélyes szabad-strandon vagy a part mellett kempingezni?

Figyelt kérdés

El akarunk menni a Balatont körbe bicajozni, de attól tartok nem lesz elég zsebpénzem a kempingre xD. Azon gondolkozom, hogy nem kell-e félni, ha betelepszünk egy szabad-strandra sátorral vagy csak hálózsákkal. Nektek mi a tapasztalatotok? Én attól tartok, hogy valami részeg német vagy roma banda megtámad, kirabol...

előre is köszii:)


2009. aug. 21. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

IGEN!

Kell félni, egyáltalán nem biztonságos a szabadban éjszakázni!!!


Amúgy a Balaton partján egész éjszaka járőröznek a rendőrautók és nem fogják hagyni, hogy a parton aludjatok (a saját érdeketekben)!


Viszont azt lehetne, hogy bekéredzkedtek valahová, egy ház kertjébe aludni, pl. olyan házban, ahol amúgy is kiadnak szobákat, egy jelképes összegért biztosan megengedik, hogy a kertben sátorban aludjatok.

Ez azért is lenne kulturáltabb, mert W.C.-re is mehetnétek, talán mosakodni is tudnátok vagy zuhanyozni...

2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem biztonságos! Sajnos mivel nekem nem telt még a legolcsóbb szállásra sem így nem mentem sajnos. Elsőnek meg azt mondom, bárcsak így müködne, de nem hiszem. Vad idegent már énsem engednék be, és sajnos csak azért mert olyan világban élünk, amúgy nem sajnálnám ha nem veszítek semmit.
2009. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:) ez a bekéredzkedés nem is olyan rossz ötlet. de azért kiváncsi vagyok hányadik próbálkozásra fognak beengedi...:D
2009. aug. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!