Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki sokat jár autóval, az...

Granulátum kérdése:

Aki sokat jár autóval, az miért megy gyalog lassabban?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc, több évtized alatt figyeltem meg. A sokat vezető nagy májersofőr haverjaim mind-mind csak lassan baktatnak és nem is tudnak gyorsan menni. Autó- és vezetésimádó celebjeink is úgy totyognak mint a szrógalambok.

Bezzeg, ha beülnek a volán mögé...!


Én csak ritkán ülök autóba, de nagyon gyorsan tudok gyalogolni.



2012. nov. 11. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem erről a témáról érdemes lenne írni egy szakdolgozatot, mivel ez egy olyan volumenű felfedezés, amit akár Nobel-díjjal is jutalmazhatnak! :)
2012. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az okot nem tudom, de én ezt buszsofőrökön vetem észre. Szépen lassan, kicsit behajolva, feneküket meresztve jár szinte mind, bár a soványakra ez annyira nem jellemző.
2012. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert el üli magát a vezető

Ez motorozásnál is így van, sokáig ülsz rajta, alig bírsz menni

2012. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, ezt már magamon is megfigyeltem. Bár én belendülök pár perc után. Kamionsofőr vagyok, vagyis tényleg sokat vezetek. 4,5 óra vezetés alatt a gerincem kissé elfárad, talán emiatt mozgok olyankor lassabban.
2012. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Edzetlenség? Én nagyon keveset gyalogolok, többet ülök autóban - elszoktam tőle, pedig régebben futottam versenyszerűen is. No meg autóban/motoron szeretem a sebességet.
2012. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyaloglás hiánya, kicsit belassul a szervezet, meg lehet, hogy a buszhoz sietned kell hogy elérd és sietsz.
2012. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!