Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg a vizsgabiztoson is...

Tényleg a vizsgabiztoson is múlik, hogy átmegyek-e a forgalmin?

Figyelt kérdés
Én egész jól vezetek, és az oktató szerint nem kell vennem biztosan plusz órákat. De mondta, hogy a vizsgabiztos akkor is simán megbuktathat, ha jól vezetek. Beír olyan dolgokat hibának amiket később nem tudunk bizonyítani hogy nem így volt. Pl. feszesen fogom a kormányt, vagy rossz ívben kanyarodom stb. Hallottam olyanról akinek beírták 5x, hogy rossz ívben kanyarodott és meg is buktatták. Ezt tényleg megtehetik? Mert ez akkor nagyon nagy ganéság már elnézést... Nem akarok +15e forintot még ráfizetni pótvizsgára mert a vizsgabiztosom épp úgy akarja :(

2012. okt. 31. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A vizsgabiztos abból él hogy sok a vizsgázó. És ha megbuksz akkor az neki plusz jövedelem.
2012. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem is megbuktattak a forgalmi vizsgán, hogy meglegyen a "statisztika".

A pótvizsgán átengedtek, viszont olyan banális hibáim voltak, hogy én magamat biztos meghúztam volna...

2012. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nem húzhatja alá a vizsgalapon 5-ször pl a meredek kanyarodást.én megkaptam azt a papírt a vizsga után és többször elkövetett hiba(vonal) csak 1-szer került jelölésre.ennek már 2 és fél éve.de hogy azért megbuktatni valakit hogy pénz legyen,vagy meg kell kenni a vizsgáztatót csak 1 mítosz.inkább több órát vetet még az oktató 5 órát a tanulóval, (persze jól vezet de nem árt)-> autósiskola profit (ez már inkább reálisabb lehúzás),minthogy a vizsgákért hajítson ki tizenakárhányezer ft-ot Isten tudja hova.ha valaki tud vezetni akkor az átmegy,aki nem az megbukik,nem nagy ész kell hozzá.
2012. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát engem B kategóriánál meg akart buktatni. Nem jött össze neki(de majd 1 óra alatt meglátogattuk az összes szívatós helyet amit ismert...)


A-nál meg senkit se buktatott, még azt se aki kicsit hibázott(mondjuk mi se voltunk teljesen szabályosak, rádióba belebeszélt egy másik oktató amit mi halottunk, rossz felé mentünk, oktatónk szólt hogy nem ő volt ne arra menyünk erre mind a 2-en kicsit szabálytalanul visszakanyarodtunk a megfelelő irányba a kanyarból)

2012. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 19:19

Te tudod, hogy mit jelent a "banális" szó ?

2012. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik a vizsgabiztoson is , meg persze rajtad is , szerintem 50-50 %.
2012. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy fogalmazta meg ezt az oktatóm, hogy az első vizsgán még direkt keresik a hibáid, hogy megbuktassanak. A másodiknál elnézőbbek. Nem kell megijedni, nem szemétkednek a vizsgabiztosok vagy ilyesmi, egyszerűen csak ha talál hibát akkor megbuktat. Ami végül is jogos.


Én másodikra mentem át. Első alkalommal a vizsga végén egy kanyarban elfelejtettem indexelni. Jogos volt a bukás. Második alkalommal technikailag(! ez fontos, hogy mindent jól megcsináltam, nem hibáztam, csak néha az autóval bénáztam) rosszabbul vezettem mint az első vizsgán, még is átmentem.

És mindkét vb normális volt! Szerintem is csak mítosz a sok vizsgabiztos rémtörténet.


Az én oktatóm évtizedek óta tanít, oktatott ill. vizsgáztatott Pesten is és vidéken is. De ő a pályafutása alatt egy nem túl barátságos vb-t ismert meg. Bár mondta, hogy ő tényleg nagy k.öcs.ög... De akárhogy is nézzük azért ez elég jó arány, még mindig.

2012. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem múltkor megbuktattak, mert elvileg sokat vártam a kereszteződésbe. Remélem másodjára sikerül
2012. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

NEM.

Konkrétan ott CSAK rajta múlik hogy átmész-e

2012. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!