Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabad kutyát szállítani az...

Szabad kutyát szállítani az anyósülésen ölben?

Figyelt kérdés
Vagy a lábamnál?
2012. okt. 5. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem muszáj, akkor ne így szállítsd.

Azt nem tudom, hogy megengedett-e (elvileg azt hiszem, hogy csak annyi van előírva, hogy a sofőrt ne zavarja, tehát talán igen), viszont roppantul veszélyes, mert balesetnél a kutyát magad és a műszerfal közé préselnéd.

2012. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pincsid van és jön a rendőr berakod a kesztyűtartóba...ha bernáthegyid akkor gratulálok:D
2012. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gorillát, medvét, struccot, mamutot és elefántot lehet, de kutyát szerintem nem.
2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatot csak a sofőrtől elzárva szabad szállítani. Tehát a hátsó ülésen, ha az el van választva ráccsal vagy hálóval.
2012. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, mit ír elő a törvény, hanem hogy hogyan biztonságos. Én kutyát csak hálóval vagy ráccsal leválasztott térben szállítanék. Így biztos helyen tudhatom és akármilyen izgága, nem fogja a vezető figyelmét elvonni vagy esetleg a mozgását is akadályozni. Baleset esetén pedig bármely rögzítetlen élőlény vagy tárgy elkezd repülni az utastérben és nagyon csúnya sérüléseket tud okozni.
2012. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ilyen 3 ajtós autóba szoktuk szállítani. /a másikat nem akarjuk összeszőrözni/ És csak úgy nyugodt ha mondjuk az ölembe van vagy simogatom. Hátra én ugye nem ülhetek...

Múltkor szóba került, hogy lehete így szállítani. Nagyon nyugodt szokott lenni az ölembe. /néha elisalszik/

2012. okt. 6. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!