Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a központi okmányirodával kapcsolatban? (Jogsi elkészítés)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kis-millióan kérdezték, de engem kifejezetten a Budapesti Központi Okmányirodai ügyintézés érdekel. Ma voltam bent, másfél óra alatt elintéztem mindent. Azt hallottam itt hamarabb kézhez kapom azért jöttem ide. Érdekelne mások tapasztalata... Utazás miatt szeretném hamar megkapni.

2012. szept. 18. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem fogod hamarabb megkapni. A "nyomdában" ülnek sokat a plasztikkártyákon, nem az okmányirodákban.
2012. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát rengeteget kell várni. Te lehet, hogy boldog vagy ettől a másfél órától, én közel 3 órát vártam. Elég elképesztő. Ja, és azért kellett odamenni, mert az összes többi kerületi okmányiroda (szintén jogosítvány hosszabbításhoz) egy hónapra adott időpontot. Ahogy írták már, maga a cucc nem lesz kész előbb attól, hogy a központban csináltatod, de legalább a beadásra nem kell heteket várni. A végén küldtek egy sms-t, amikor kész lett. Már nem tudom mennyi idő, kb 2 hét volt. De ez nem gond, mert lehet úgy kérni a jogosítványt, hogy a beadási időtől legyen érvényes, és akkor az okmányiroda papírja pótolja a jogosítványt a végeleges átvételéig.
2012. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó vele a tapasztalatom. A 2. napon már a kezemben volt a jogsi. Mondták is mikor átvettem, mivel csodálkoztam, hogy azért ilyen gyors, mert ez a központi okmányiroda. Azt hittem nekem is várnom kell kb 2-3 hetet. Amúgy bementem érte, személyesen vettem át, nem jó várni a postára.
2012. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az 5. vagy a 8. keri okmányirodába jártam 5-8 munkanap alatt meg volt minden feleslegesnek tartottam hogy egy vacak jogsiért vagy egy igazolványért kibattyógjak a visegrádi utcába :))
2012. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!