Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan központi zár amelyik...

Van olyan központi zár amelyik nem villan? Bövebben belül

Figyelt kérdés
Volt az autómban egy thunder márkájú központi szett.Tönkre ment az "agya".A szerelő kicserélte egy másikra,vett egy racing type r yh 8502 szettet és annak az egységét rakta bele.Eddig fel villant ha nyitottam ha zártam.most nem.megkérdeztem miért erre azt mondta hogy ez csak egy központi zár nem is fog villanni.Megnéztem itthon a papírjait és abban meg írja hogy kössem az indexre és villogni fog. Lusta volt a szerelő normálisan meg csinálni vagy télleg nincs ennek a készüléknek ilyen tudása?
2012. máj. 10. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a papírja is azt írja akkor csak szimplán lusta vagy b@lf@sz volt a szerelőd.
2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a papírjaiban az áll hogy lehet, akkor nem tudom miért hazudna a gyártó. Lehet a szerelőnek már tele volt a hócipője és nem akart szenvedni az elektromossággal..
2012. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Papirt azért nem vettem.veszem biztosra mert olcso kinai szar.mikor milyen a magyar nyelvü forditása
2012. máj. 10. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajzból ért az ember nem szövegből =D ... Jobb ha magad csinálod módszerrel dolgozol! A legfosabb márkájú is villantja az indexeket. a tiédet nem kötötték be... szóval menj vissza reklamálni hogy kifizetted a félmunkát
2012. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!