Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5-ből 3-ba miért nem lehet...

5-ből 3-ba miért nem lehet váltani kanyarodáskor/előtt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyapám tudod hogy hajtja az Astráját?


1,3,5...XD

2012. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

5-4-3 Lehet, hogy így gondolta az oktatód. Én sem szoktam egyesével visszapakolni, kivéve télen, valamikor 10%-os lejtőn:2-3-5.

Vigyázz az autójára, amikor vezetni tanultam az oktatóm is rám szólt, 4.-be kapcsolás olyan szépen sikerült, hogy észre sem vette, csak azt, hogy 3 után miért váltok 5-be. Oktatáson, vizsgán egyesével kell fel és le váltani.

2012. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az oktatód egy kretén lehet. Simán át lehet ugrani egy sebességet felfelé és lefelé is. Ez az adott fordulatszámtól és a sebességtől függ. Példa: nekem egy 2006-os Swiftem van, ha kedvem úgy kívánja 1-es 1800-2000ig aztán 2-es ugyan így, majd 3-mas szintén. Itt már megy a kocsi minimum 60-al. Ott tolok egy 5.-et és suhanok. De az előző kolléga is jól írta. Felfelé lehet 1-3-5 is. Csak ilyenkor kicsit tovább kell pörgetni. Ezt autója vállogatja. Lefelé meg 5.-ben gurulsz, majd mielőtt kanyarodnál lassítasz, majd a kanyar megkezdése előtt(nem közben vagy utána) visszapakolsz 2.-ba vagy 3.-ba annak a fügvényében hogy milyen tempóval veszed a kanyart, és melyiket kéri az autó az adott kanyarsebességnél.
2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!