Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pontosan hogy is van ez?...

Pontosan hogy is van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye módositották a jogszabályt és T kategóriával nem lehet vezetni segédmotort. De ma beszéltem a körzetisünkel és ő azt mondta ha nincs is bele írva a jogsiba az M kategória ha megvan az elsősegély vizsgám akkor vezethetek segédmotort. az lenne a kérdés hogy van aki hallot ilyenről vagy akkor pontosan hogy van ez??
2012. szept. 15. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Látsz rajta M kategóriát? :

[link]


Én látok.

Ha pontosan érdekel lásd: 24/2005. (IV. 21.) GKM rendelet

[link]

2012. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!