Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véletlen felmentem az m5-ös...

Véletlen felmentem az m5-ös autópályára matricám nem volt de láttam a sárga videócontrollos kocsit az út szélén mennyi lessz a büntetés?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

én is így jártam ,kb egy éve,

15 ezer volt a csekken,amit küldtek,

2012. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz
2012. szept. 12. 16:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez ma volt mennyi idö még küldik a csekket?
2012. szept. 12. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:

viszonylag gyorsan megy,

kb másfél hét volt,

2012. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem 66 e volt igaz már a behajtótol jött mert pont elköltöztünk és nem tudták a címem így átkerült behajtásra. De mielőtt befizetnéd kérj ki képet és ne ismerd el csak ha van tiszta kép, mert ha csak a rendszám látszik és más nem akkor tudod orvosolni.
2012. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak mosolygok és azt nem értem, hogy egy autópályára hogyan lehet "véletlenül" felhajtani??? :-)

Vezetés közben hová figyelsz?

2012. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

piszok egyszerű föltévedni a fizetős részre,

mi az M6-on jöttünk kifelé Pestről és az utolsó Érdi kihajtónál le kellett volna jönnünk az ingyenes részről,

de este volt,és elbaltáztuk a kihajtást,és 300 méter után már ott is volt a fényképező kapu,aminél már se megállni,se megfordulni nem lehetett.......

na ez a kis hibánk, rögtön 15 ezerbe fájt nekünk is ,

[link]

2012. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Simán bele lehet szaladni főleg annak aki nem jár minden nap pályán meg azt nem értem ha nem tudsz érdemleges segítséget adni akkor minek okoskodsz bele!
2012. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy lehet véletlenül felhajtani hogy nem vagyok ismerős arra.Pécelre akartam eljutni de nem ismerem az útvonalat és ennyi.65 km re lakom B.P.-től ritkán járok arra.Nem kioktatást vártam hanem az összegre lettem volna kíváncsi.Aki rendesen válaszolt annak köszönöm szépen.
2012. szept. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!