Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Felszeretném tuningolni a...

Atomanti19 kérdése:

Felszeretném tuningolni a kocsim Mik kellenének rá? többi lent

Figyelt kérdés

van egy egyszerű kis kocsim de fel szeretném tuningolni eléggé mik kerűljenek rá?


már gondoltam:

-ledekre

-hifikre

-matrica

-festés

-légterelők

- felfelé nyiló ajtó


kérlek képeket is kűldjetek



2012. szept. 1. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Turbó is köll ám, bezony! Vagy egy kamu lefújószelep.
2012. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg eldöntenéd, mire szeretnéd használni (diszkó előtt villantás, T***O-parkolóban műmájerkedés, pályanapon száguldozás, Jajjdecsúnya-blog címlapján örökbérlet megszerzése) és mennyit szánnál rá, könnyebb lenne segíteni. A "mindenbül a legnagyobbat megveszem, mer' az jó" általában koncepció nélküli, ízléstelen, bazári förmedvényeket szokott eredményezni.
2012. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ledek +10Le

matrica (sárkányos,lángminta ,kívánság lista)+14Le

festés : ha ez a fékek pirosra festését jelenti az +20Le

légterelők +5Le

felfelé nyíló ajtó : megfizethetetlen


ilyeneket ne csinálj kérlek ,nem kell ez neked inkább vegyél egy szép alufelni garnitúrát + a kocsit csináld meg gyári állapotára + még a hifi mehet bele ,de ne valami sz*rt ami torzít ,mert nem bírja az 5 ezer forintos mélynyomó + a 200ft os gazdaságos gyári 1990-es hangszóró

2012. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ó te jó ég. Bemész egy Homasitába, orrvérzésig vásárolhatsz ilyen remek tuning cuccokat.


Tuningban a kevesebb néha több.

Szép felni+ültetés (szolidan, nem kell porig ültetni)+ újrafényezés+a belsejét is felújítod.

Így kapsz egy valóban szép autót nem pedig egy a Need for Speedből szabadult borzalmat.

2012. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

felfele nyíló ajtó... haha

azt amúgy is lsd ajtónak csúfolják, és ugyan nem tudom mennyire vagy eleresztve anyagilag, de hogy csak az egyik oldalra több száz ezer, az is biztos. én is néztem már, tudom miről beszélek. a legolcsóbb 150 volt és határ a csillagos ég. autó típustól függ. és hát ugye minimum 2 ajtó van, szóval nem filléres meló...

2012. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szett jó felni, peres gumival eszedbe sem jutott? Ott kezdődik a tuning.
2012. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egy szett jó felni, peres gumival eszedbe sem jutott? Ott kezdődik a tuning."

Egy szett 17-18"-as felni meg valami jó kis 235-245-ös peres gumi garnitúra az több mint egy nagyságrenddel többe kerül, mint a homashita tuning, és azt csak a hozzáértők veszik észre. :P

2012. szept. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a motorjával, felfüggesztéssel stb foglalkoznék, nem a külsejével. Attól, hogy vagány kívülről, még nem megy jobban.
2012. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem versenyezni akar akkor minek a motor tuning? Csak szebb autót szeretne. Bár van egy olyan érzésem hogy ez nem az lesz.
2012. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rakj rá alufelniket és az ablakokat sötétítsd le.

Ez már így elég sokat dob az autón.

2012. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!