Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most iratkoztam be M-kategóriá...

Dany22 kérdése:

Most iratkoztam be M-kategóriás jogsira, nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Sziasztok most iratkoztam be M kategóriás jogsira.Első órám 3.án lessz,22 éves vagyok gimis srác és bennem van az az erzes,hogy nem fog sikerülni.Tudom a B kategóriás jobb lenne de az anyagiakat nézve örülök ha ez is sikerül :)

Nos rutintól nem félek mert jó ideje motorozok ismerem minden porcikáját.Ugye marad az elsősegély,a kressz,meg forgalom.Ha a kreszt elméleti siekrül gondolom akkor nagy gáz nem lehet forgalomba :)

Pontosan hány kérdés lessz?Meg mienek?Kérem olyan valaki irjon,segitsen aki nemrég vizsgázott kismotor jogsiból.SOS


2012. aug. 29. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

"reszt elméleti siekrül gondolom akkor nagy gáz nem lehet forgalomba"


Ó dehogy is nem lehet!

De ha motorozol már egy ideje (jogsi nélkül? ejnye...) akkor nagy baj tényleg nem lehet.


Az EÜ meg inkább a vicc kategória.

2012. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én 17 évesen csináltam B-t 20 évesen Ak-t. Tanulni egyikre se tanultam csak gyakorolgattam a KRESZ vizsgaprogrammal. Simán meg lett...

Elsősegélyről nem tudok nyilatkozni, amikor én csináltam akkor még könnyebb volt mint most, adtak egy lapot rajta egy kérdéssel, válaszoltam azt cső :D

(bár ahogy hallottam most se valami nehéz)

2012. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22évesen gimis? :D xd akkor valószinű h baj lesz a kressz tanulással:D xd
2012. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12:17 képzeld most eretsegizek mert elötte szakman voltam és most kell az eretsegi is aztan diploma.De ez miért olyan fura?Nem aza baj,hogy hülye vagyok csak félek,hogy enyi pénzt beleteszek és megbukok
2012. aug. 30. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ettől félsz, akkor meg is fogsz.

Ne törődj az eredménnyel, hanem próbáld a tőled telhető lehető legjobban megoldani a feladatokat.

2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással diploma.. Hol tart ez az ország..
2012. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

14:04 miért hol tart?

Tablet pc ről írok amin az érintő hol reagál hol nem.Magyarből bizim jeles ha nem hiszed akkor gyere nézd meg b+

2012. aug. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!