Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy kis okosságra lenne...

Egy kis okosságra lenne szükségem bicikli javítás ügyben! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy összteleszkópos biciklim és az első villában(még régifajta vagyis rugós és csak egy műanyag betét/szimering van benne) és a szimering kikopott ezért lötyög a villa! Mit tudnék vele csinálni? vagy mivel lehetne pótolni, mert sajnos kapni hozzá nem lehet(én valami műanyag cső darabra gondoltam)? Akinek van tapasztalata az segítsen köszönöm!
2012. aug. 14. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szétszedted és kivetted a műanyag betétet, akkor esztergályossal tudsz csináltatni valószínűleg másikat (ha forgástest - ha valami hülye össze-vissza formája lenne, akkor kellhet olyan alakítás is, amit nem lehet esztergán kivitelezni).

Akivel én szoktam dolgoztatni tart otthon kemény műanyagot, abból szerintem megfelelne.


(Ha ki van kopva erősen, akkor a belső méret felvételéhez vidd inkább el a szárat ami keresztülmegy rajta.)

2012. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem a szimering, az a csúszópersely.

És ahogy Agent is írta esztergályossal lehet csináltatni.


Ha merész vagy csináltathatod bronzból is, bár ha nem elég kemény a teleszkópszár anyaga akkor az is el fog kopni...


100k ft alatti teleszkópot még nem láttam olyat amibe a teleszkópszár ne kör keresztmetszetű lenne. Szóval azzal kétlem hogy gond lenne :)

2012. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a segítséget! Én is esztergályosra gondoltam ! :)
2012. aug. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!