Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgaidőpontot,...

Forgalmi vizsgaidőpontot, hogy lehet kérni?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy a páromat ma meghúzták a forgalmiján (1.), és a drága oktatója csak szeptember 30-ra tudott neki vizsgaidőpontot adni. Már korábban is voltak ilyen problémák, hónapos különbségekkel tud időpontot adni, addig meg menjen vezetni és fizesse is ki ugye. Kénytelen, mert ha nem akkor elveszíti azt a kevés rutinját is amit egy tanfolyam ad.

Szóval amikor én csináltam a jogsimat 2 hetente lehetett szinte menni, nem értem ezt a 2 havonta mehetünk vizsgázni, addig meg fizess felfogást. Annyira lehúzzák amennyire csak lehet (Csigajogsi), érdekelne, hogy bár rákerestem még sem találtam, hol lehet esetleg utánanézni ezeknek a vizsgaidőpontos dolgoknak, vagy a törvényi hátterének mert kezd elegem lenni. Nincs pénz a bőre alatt, szeretnék neki segíteni, mert szerintem itt valami nincs rendben.

Köszönöm!



2012. aug. 10. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ez sajnos helyenként változik, mennyi időre adnak új időpontot, a törvény sokat megenged. 2 hónapja van a felügyeltnek elbírálni és 3 hónapon belül kell adniuk időpontot, van olyan, aki márciusban kér időpontot és szeptemberben megy vizsgázni, mert szemetek.

Menjetek be a felügyeletre és kérdezzétek meg, van e valamilyen lehetőség másik időt kérni, hivatkozzatok valami kitalált dologra, műtét, vagy akármi, amiért hamarabb szeretne a barátod menni, hátha tudnak gyorsítani rajta.

2012. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi...
2012. aug. 10. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ez vicc tényleg ami itt megy kb 2hete vizsgáztam le előtte buktam 1x és én amikor kértem időpontot 2hétre rá adtak.Pedig Budapesti vagyok (már azt is sokallottam!)

am meg vagy váltsatok oktatót mert lehet hogy az ő keze van benne hogy minél több órát vegyen a párod vagy annyira teli van vizsgával hogy nem tudnak adni előbb időpontot de ez elég valószínűtlen...

2012. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is az oktató kezét érzem a dologban, de sehol nem tudok utánanézni, hogy egyébként hogy lehet időpontot kérni, mert 30eFt-ot kifizetni megint (10pótóra+vizsgadíj) nem kellemes.
2012. aug. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!