Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » FOrgalmi után jogsi nélkül...

FOrgalmi után jogsi nélkül milyen büntetés?

Figyelt kérdés
Milyen büntetésre számíthatok akkor ha sikeres forgalmi vizsgát követően forgalomban vezetek? Továbbá az lenne még a kérdésem, hogy sok kavarodás miatt összesen 2 autosiskolában tanultam, az egyikben vezettem le 10 órát a másodikban fejeztem be, de út közben valahogy kimaradt az egészségügyi vizsga. Anno a kreszt is otthon tanultam meg (nem volt időm bejárni a tanfolyamra munka mellett, úgyhogy az egészégügyi vizsgát is ha otthonn megtanulom hova tudok bemenni vizsgázni ahol napi szinten van vizsga? ez is olyan mint a kresz van valami központ? Tanyanaygot tudok ajánlani? Előre is köszi
2012. júl. 2. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam:

Az elsősegély tanfolyam alól nincsen felmentés, csak akkor ha mondjuk tanultál valahol ilyet. Nekem pl egyetemen volt ilyen tárgyam, ezért tanfolyamra nem kellett bejárnom, de vizsgáznom kellett. Vizsga alól csak akkor kaptam volna felmentést, ha a diploma a kezemben lett volna, de akkor még a közepén jártam csak.

Másik része a dolognak, hogy nem szép dolog elsumákolni az elsősegélyt, mert akár egy másik ember élete múlhat rajta. Otthon nem fogod tudni megtanulni, milyen erővel kell nyomni a mellkast a hatásos szívmasszázshoz, hogyan kell beállítani a fejet, hogy a befúvott levegő tényleg a tüdőbe jusson stb. stb. Szóval irány a tanfolyam, és figyelj is oda!

2012. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!