Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan aki most nyáron...

Van olyan aki most nyáron szerezte meg a jogsit? Mennyi idő alatt jött meg nektek a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már hasonló kérdés millió, de arra lennék kíváncsi, hogy idén nyáron (amikor állítólag a legnagyobb forgalom van az okmányirodákba) mennyi idő alatt küldik ki a jogosítványt. Írjatok várost is hogy hol laktok. Én már személy szerint 2 hete várok rá és még nem érkezett sajnos. (Hajdúszoboszló)

2012. aug. 2. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hét múlva kelletett menni érte. Nem postázták mert a régi jogsit le kelletett adni amikor az újat átvetem.


Kis, vidéki város Miskolctól 25km-re.

2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm értem. Olyan 3-4 hetet mondtak nekem is az okmányirodába... Nekem még első jogsi szóval kicsit idegesítő, hogy addig nem vezethetek míg meg nem jön...
2012. aug. 2. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Addig csak kibírod.

Testvérem most csinálta az elsőt.

Ő is már vagy 2 hete intézte okmányirodába. Még nem küldték neki.

2012. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik munkatársammal beszéltem neki is 3 hét volt még kb 1 hónappal ezelőtt kapta meg. Jövő héten szabadságon leszek úgyhogy örülnék neki, ha a hét eleje vagy közepe környékén megjönne :D
2012. aug. 3. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint 3hete várok rá. Jövő héten meg kell már jönnie.
2012. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen... Ez azért dúrva... hova valósi vagy és hol csináltatod?
2012. aug. 6. 01:42
 7/8 anonim válasza:
2 hete várok... (Hatvan)
2012. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én pont két hete kaptam meg :) 1 nap híján telt volna le a 3 hét mióta az okmányirodába jártam. Azóta már kb levezettem vagy 1000km-t :) Remélem neked is hamar megjön :)
2012. aug. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!