Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repülőtér! Mit, hogy kell?

Repülőtér! Mit, hogy kell?

Figyelt kérdés

Életemben először fogom betenni a lábam reptérre,szóval naggyon kezdő vagyok,parázok is,de az egy másik sztori,

szóval aki venné a fáradtságot,és leírná nekem,lépésről lépésre (mint egy dedósnak kb.),hogy hova,mikor,hogyan,mit,stb...,annak nagyon megköszönném!


Azt se tudom,mi az hogy becsekkolás,meg ilyenek,szóval valahogy onnan kellene kezdeni,hogy belépek a kapun/ajtón...


Bőrödöm nincs,mert csak 1 napra megyek,szóval csak kézipoggyász lesz nálam.( abban sem vagyok biztos,hogy az mi,de egy olyan táskára gondolok,ami végig a kezemben marad..és gépen is nálam lesz,amolyan női táska,clutch)


Remélem lesz valaki,aki megszán :)

Ciki vagy nem,de tényleg nem repültem még egyedül.


Köszi előre is!


2012. aug. 2. 05:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

de a honlapon külön pontba van szedve,hogy mi kerülhet a kézipoggyászba,és az tartalmazhat max. 100ml folyadékot.


amúgy bőröndöt azért nem akarok vinni,mert nem szeretném ha elkeverednének a dolgaim,és pont nem azon az egy napon akarok frászt kapni..:)


szerintem az a legbiztosabb ha felhivom az ügyfélszolgálatot,és kikérdezem őket,nem ? :)

2012. aug. 2. 08:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Felhívhatod, de őket is tökéletesen ugyanezt a választ adják - ez nem légitársaság, hanem reptér, egészen pontosan nemzetközi szabályozás függő, amit a WizzAir se fog felülírni, senki kedvéért.


Nyugodtan vihetsz csomagot, meglehetősen ritkán keveredik el a cucc.


Más megoldás pedig az, hogy kint veszel :)

2012. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát ok...megpróbálkozom egy kisebb bőrönddel:)
2012. aug. 2. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!