Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon gyakorlok, de...

Ezen az oldalon gyakorlok, de mindig ugyanazt az 55 kérdést adja ki, miért?

Figyelt kérdés
www.webkresz.hu/vizsgaszimulacio-on
2012. júl. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert itt fizetős.(csak egy próba 55kérdést add ki hogy lásd milyen) El kell küldeni egy sms-t és ha elküldted kapsz kódot amivel beléphetsz.Én is itt tanultam nagyon jó megéri befizetni.
2012. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ott megtalálom benne az összes kérdést ami lesz a vizsgán?ugyan ugy van a vizsgán is hogy egy perc van egy kérdésre?
2012. júl. 28. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

igen ugyan úgy van és a webkresz.hun a legfrissebb kérdések is fent vannak.Én porul jártam mert vettem a sulitól egy gyakorló cd-t és képzeld el hogy volt benne hibás válasz amire aszt mondta a program hogy helyes valójában már nem volt az mert megváltozott a kresz :D és meg is buktam sajnos

de utána átmentem a webkresz.hu-re és ott simán megtanultam és sokkal könnyebb volt.

2012. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :)
2012. júl. 29. 11:07
 5/5 A kérdező kommentje:
ha elsöre sikerül minden akkor mennyi idö kb.mire vége van az egésznek?2-3 honap?
2012. júl. 31. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!