Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabad kocsiban aludni?

Szabad kocsiban aludni?

Figyelt kérdés
Vagy a rendőr megbüntet érte? Ha szabad akkor hol? Siófokon kéne aludunk kocsiban 1 éjszakát.

2012. jún. 18. 23:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
Te tulajdonod azt csinálsz benne amit akarsz csak jó helyen parkoljál
2012. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szabad, ha többen vagytok akkor talán nem is lesz baj :)
2012. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%
Aludni lehet SŐT még szalonnát sütni is ;)
2012. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 leszünk az autóban. Hol érdemes? Tesco parkoló? Benzinkút? Esetleg eldugottabb helyen?
2012. jún. 18. 23:40
 5/14 A kérdező kommentje:
vagy a Balatonparton? :D
2012. jún. 18. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Eldugottabb helyen, mert a Balatonnál egyre kevésbé kultiválják ezt. És vannak helyek, ahol amúgy nem is szabad. De ha beálltok valami kis zsákutca végére, ott semmi gond nem lesz ebből.
2012. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
"Te tulajdonod azt csinálsz benne amit akarsz csak jó helyen parkoljál" - igen én is így gondoltam, míg nem köteleztek engem hogy vagy bontóba adod vagy a méh telepre viszed, öreg. Nincs olyan opció, hogy eladod az alkatrészeket az alvázat meg vasárban kilóra, hogy mégis kapjak valamit a SAJÁT TULAJDONOMÉRT. Mondjuk ez nem az a téma, de érdemesnek tartottam ezt megjegyezni, hogy nem oly egyértelmű ez:)
2012. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

"Te tulajdonod azt csinálsz benne amit akarsz csak jó helyen parkoljál"

Lehet ezt továbbgondolni is, mert ezzel a logikával a kertem az én tulajdonom, tehát azt csinálok benne, amit akarok, tehát akár marihuánaültetvényem is lehet, nem? Mégis lecsuknának, ha ilyesmit tennék.

2012. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

ha pl. egy tesco parkolóba alszol, abból nem lesz semmiféle gond, de ha lemész s part fele, a nyaralók közé, abból már lehet.

Ismerősömék horvátországban voltak így, part mellett aludtak, parkolóban, tök szabályosan parkoltak, de hajnali fél4-kor ébresztették őket hogy takarodó, és kapták a csekket

2012. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
dúrva.... de hát miért?
2012. jún. 19. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!