Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mekkora a lehetséges pénzbünte...

Mekkora a lehetséges pénzbüntetés?

Figyelt kérdés
Ha a fényszóróimon nincs "E" jelzés, illetve a hátsó két ajtón az ablakok és a hátsó szélvédő fóliázott és nincsen róla műbizonylat? Még mielőtt leszólnátok, nem én "tuningoltam" az autót, hanem már így vettem.
2012. jún. 16. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
:D nekem is ez a helyzet, de most vittem el műszaki előtti felmérésre, és közölték hogy nem kérik a hátsó szélvédőre (nekem csak hátul van), szóval szerintem a fóliára nem ugranak a zsaruk, akkor van baj ha az első ajtón üvegén is van, a fényszóróra meg kéne az E jelzés, de nem hiszem hogy külön azzal is foglalkoznának hacsak nem utólagos xenon van benne, arra viszont szintén ugranak
2012. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normál izzó van benne, nem vagyok egy tuning b.zi :) Megkaptam a gyári fényszórókat is, de az egyikben meg van égve a foncsor, uh az sztem felejtős, van benn E jelzés, de azzal meg nem látok :D Mondjuk elég mutatós az angel eyes, de mivel első autóm, nem tudom, h mennyire ugranak rá a rend éber őrei...
2012. jún. 16. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
pár napja írtam ki kérdést, mert én is szeretnék angel eyest, és sokan írták hogy nincs vele gond :)
2012. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!