Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a 90%os...

Hogy hívják azt a 90%os papírt, amit asztmások és más problémával rendelkező emberek igényelhetnek, olcsó utazás céljából?

Figyelt kérdés
hol lehet igényelni olyan papírt? Van bizonylatom a vesebetegségemről, gondoltam élnék a lehetőséggel, ha már nincs sok időm hátra :) szeretek utazni

2012. jún. 5. 23:07
 1/6 A kérdező kommentje:
kiderült, h az a magyar államkincstár hatósági igazolvány :) hogy lehet igényelni?
2012. jún. 5. 23:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosnál érdeklődj.
2012. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a betegségedre megadják.
2012. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

asszem csak akkor lehet igényelni, ha a közgyógy is jár mindenesetre ez engem is nagyon érdekelne, anno volt ilyen pecsétes papírom nekem is (most már kártya) gerincbetegségre...

a betegség megállapítás után kb másfél évvel később közölték, hogy jogosult lennék rá, persze ezt előtte tudatni luxus... csak tízezreket megspórolhattunk volna a bkv-n... állambácsi akkor is mocskos volt, azóta se fürdött...ne remélj sokat

2012. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fordítva. Közgyógyot is a mák-ra kapod.
2012. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii
2012. jún. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!