Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnába legolcsóbban?

Ukrajnába legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Körülbelül 7-10 napig szeretnék maradni maximum, érdekelne, hogy mennyiből jönnék ki ezalatt az idő alatt, jó lenne a lehető legolcsóbban.

2012. máj. 2. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
*Kijev-be mennék :)
2012. máj. 2. 17:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrét árat nem tudok. Elmész vonattal belföldi áron Záhonyig, onnan kishatárforgalmi kedvezménnyel Csapra. Csaptól pedig ukrán belföldi árakon. Így olcsóbb, de kényelmetlenebb a közvetlen vonatnál. De mehetsz busszal is, a Népligetből hetente megy busz.
2012. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én odesszába és később lehet kievbe is megyek/mennék, ha sikerül csiszolnom az oroszomon, mert egyedül, lányként vonattal nem mernék legalább egy kis alapfok nélkül nekivágni, azt mondják odesszában néniknél lehet olcsón szállást találni, 1-2ezer forintért, én apartmanban tervezem, de gondolom kiev drágább mint odessza egy kicsivel. Kaja-pia néhol feleannyi mint a magyar áraknak, plusz költőpénz. Úgy hallottam minden olcsóbb mint itt, kivéve az elektronikai cikkek, az kb azonos árban volt, de azt nem hiszem hogy tervezel venni úgyhogy nem lényeg. =D Konkrét árat nem tudok, függ attól ugye, hogy szállást pl hol keresnél, lehet 15-20-30ezer 10 napra, kaja pedig ha mondjuk 1000 ft/nap akkor az még plusz 10ezer + költőpénz + vonatjegy. (Tisza expressz drágább mint ha csak simán záhonyig veszél jegyet és onnan mész tovább.)
2012. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!