Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Észrevetted már azt hogy a...

Észrevetted már azt hogy a Suzuki (sok) sokkal (szépen mondva) érdekesebben vezetnek?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Fáj...!
2009. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem az igazság fáj,hanem az ilyen idióta véleménye,mint Te. Nagyképű vagy,nem mindenkinek adatik meg,hogy mercije legyen vagy ki tudja milyen kocsija.Képzeld el,előttem is zötyögött egy mercis,nekem suzukim van,még sincs ilyen hülye véleményem,mint neked. Nem kellene a suzukisokat sztereotípiává zsugorítani. Gondolkozz már.Jaj,bocs,az neked nehezen menne... lol
2009. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
15:20-nak: Ez nem idióta vélemény, de ha Te szerencsétlen legalább olvasni megtanultál volna, elolvashattad volna hogy TAPASZTALAT. Én arról nem tehetek hogy ez volt, nem találtam ki. És látod, ha jobban igyekeztél volna az iskolában olvasni is megtanultál volna, meg még sok mindent és neked is lehetne most mercid mint nekem. Én nem egy kopasz kigyúrt "tulaj" vagyok. Tisztességes munkából vettem a mercit, s biztosan jobb és biztonságosabb autó mint a Suzuki. A SUZUKI A TI AUTÓTOK!
2009. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Miért is kell leidiótázni valakit azért mert véleményt mond, vagy tényt közöl? Ez is a Suzukisok IQ-ról tanúskodik...
2009. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Mercisnek igaza van :D Én ugyanúgy vagyok csak BMW-vel és sajnos még itt élek :D Bírom, hogy a Suzkisok mindig azon sírnak, hogy nekik csak erre van pénzük... Hát Istenem, 3 milliót törlesztget évekig csak hogy új autója legyen! Más épeszű ember venne régebbi német autót BMW/Merci/Audi sokkal olcsóbban, de neeem..
2009. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

azt elfelejtettem, hogy akkormeg azzal jönnek, hogy a suzu kevesebbet fogyaszt, pedig a bömösöm is az 1,6-os motorjával csak 7 litert eszik.. és benzines, és NEM HALOK MEG BENNE

2009. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Phoney ***** válasza:

A suzuki olyan modern trabant szerintem. Mármint nem úgy hogy rossz, hanem olyan a hangulata, mert lássuk be, minimalista alkotás. Legalábbis a swift, ami nekünk volt.


Ha én vezettem néha, városban a kettes-négyes sebességet nem is használtam, nem vitt rá a lélek :F

2010. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!