Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Észrevetted már azt hogy a...

Észrevetted már azt hogy a Suzuki (sok) sokkal (szépen mondva) érdekesebben vezetnek?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nemakaroksenkinek a lekébe, szívébe (egyszóval: belső szerveibe) taposni!
2009. jún. 29. 21:30
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Mit értesz az érdekesebb alatt?

Csak mert nekem is szuzum van. :D

2009. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Szerintem a nagy fekete BMW,Mercedes stb kopasz kigyúrt tulajai vezetnek "érdekesen"
2009. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 5 különböző autóból az utolsó, mostani véletlenül Suzuki lett. Kétlem, hogy ettől "érdekesebben" vezetnék, 22 év gyakorlattal a hátam mögött. Ha óvatosabb vagyok, mint rég, az nem a kocsi miatt van, hanem a szigorúbb szabályok miatt. Nincsenek százezreim büntetésekre.
2009. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Mit jelent, hogy érdekesebben? Talán óvatosabban, vagy szerényebben, vagy biztonságosabban? Mit értesz érdekes alatt?
2009. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ez emberfüggö!láttam én öregeket(nemtom mit akarnak a magukkal)aki alig tötymörög kb 30al és neki áll fent ha ledudálják,de láttam olyat is aki szépen normálisan megy legyen fiatal vagy idösebb és az autóhoz teljesen nincs köze(esetleg az hogy kapott e gyorshajtásért büntetést vagy sem!)
2009. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha a sebességre gondolsz, városon belűl én is szigorúan a megengedettel megyek és nem menőzök balkézzel kormányra fekűdve . Nekem a főnököm nem fizeti a bűntetést, apám meg már meghalt.

Ja, és városon belűl, a belső sávban is mehetek 50-nel, ha ennyi a megengedett. Röhögök azokon, akik 15-20 éves gépekbe berakják a gagyixenont, meg ráteszik a faspoilert.

120-as Skodás

2009. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is suzukink van,és attól,hogy neked hű de fasza kocsid van,nem kellene egyből a suzukisoknak esni.. Egy volkswagenes is vezethet "érdekesebben",hogy a Te szavaddal éljek,nem csak egy suzukis. Fejtsd ki bővebben mire gondolsz!!! A válaszokat látva,meg képzelem megüt a guta,mert egyáltalán nem ilyen válaszokra vártál,mi? Pff...
2009. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Valóban érdekesen vezetnek. Például főúton haladok 110-zel, a Suzukis fordulna ki a mellékútról. Messziről látom, hogy vár, de mikor elég közel érek, akkor kifordul elém, tehát taposom a féket szét ne nyomjam a seggét... Vagy megengedett 110 km-es sebesség, előttem zötyög a Suzuki, tartja a 70-et stabilan. Bal kerekével a középső csíkon megy, nehogy még véletlenül is megpróbáld elhagyni... Nem Magyarországon élek, de nagyon gyakran jövök és ez a forgatókönyv mindannyiszor lejátszódik 90%-ban MINDIG Suzuki. Már ha utólérek az úton egyet azonnal beugrik: A SUZUKI A TI AUTÓTOK! (Enyém a Mercedes)
2009. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Úúú! Van itt Suzukis bőven. Előző voltam :) Fáj az igazság?
2009. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!