Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nincs nálam diákigazolvány...

Ha nincs nálam diákigazolvány megbüntetnek a rendőrök igazoltatásnál?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok..:D
2012. máj. 16. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Janzi nevű kommentelő nézzen a dolgok után először, és csak utána írogasson ész nélkül, köszi. :)
2012. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves bumbulyka!


Ha annyival "eszesebb" vagy, megírhatnád, hol nézzen utána a magam fajta tudatlan. Bár a "nem tudom pontosan" indítás számomra elég erős kétségeket ébreszt a hozzáértésedet illetően.


Várom a kiokosítást (lehetőleg jogszabályi hivatkozással)! Köszi!

2012. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
futni mentem egy hónapja durván és megállítottak...persze igazolvány nem volt nálam és kicsit ideges voltam mivel kekeckedtek ezért én is pofátlan voltam velük....simán bevittek de egy órát se voltam benn csak leültem vártam és hazajöttem xD hát tanulság ha nincs nálam papír akkor legalább legközelebb befogom és nem bunkózok :D
2012. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
de szerintem 13 évesen nem fog szórakozni vele....enye benye és mehetsz a dolgodra
2012. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!