Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Félmeztelenül az az nem volt...

Egerecske kérdése:

Félmeztelenül az az nem volt rajtam felül semmi, és ugye így vezettem autót. Jogosan büntettek ezért a rendőrök? Valami kresz etikettről magyaráztak, h én azt meg sértem.

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 16:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
mitől balesetveszélyes ez? mert megértem ha , pl anyszült meztelenül pózolnék a motorháztetőn
2012. máj. 6. 16:34
 12/22 waland ***** válasza:
Az sem a kreszt sértené, hanem a közszemérmet. Vagy a közízlést, de ez már a kinézeteden múlna :).
2012. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi törvény nem tiltja,hogy félmeztelnül vezess. Szlovákiában és néhány más országban van törvény arra,hogy csak zárt cipőben vezethetsz ,de hogy "börmellényben" nem-ez kicsit szopatásnak tünik.
2012. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt jogos, mert ilyen szabály nincs idehaza! Ha csekket sem adott, csak a markát tartotta ,akkor bizony zsebre dolgozott. Na pont az ehhez hasonló szemétkedések miatt utálják a rendőröket sokan.
2012. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!! Ugyanerőől mesélt Ganxsta, mikor Kazahztánban jártak és a rendőr nem tudta +bírságolni őket semmiért kínjában nem tudott már mit kitalálni. tuti, hogy nem volt jogos de ha aláírtad, hogy elismered utólag már nehéz bármit is csinálni.

Ezért ha érzed, hogy valami sántít akkor nem kell berezelni ha a rendőr azt mondja "jó akkor feljelentem és majd a 10szerese lesz" olyankor azt kell mondani jó akkor jelentsen fel majd meglássuk kinek lesz igaza?! különben is , hogyan tudja bizonyítani, + mennyi idő magadra kapni 1 pólót?

2012. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezdünk felzárkózni Kazahsztánhoz ,ez dicséretes...
2012. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja. Balekot fogott Veled a "jó" biztos úr...
2012. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan lehúzás, mint amikor egy kihalt környéken éjszaka megfogják az embert egy vasúti átjáró után és ráfogják, hogy átment a piroson - attól függetlenül, hogy így volt-e, vagy sem. Aztán bizonyítsa be az ember két rendőr tanúvallomása ellenében, hogy nem így volt... kell egy kis szerencse ahhoz, hogy a MÁV-tól bekért adatok alapján kiderüljön, nem járt akkor vonat a környéken.


Szóval ez a félmeztelenül vezetés csak belemagyarázással nevezhető veszélyesnek. Pl. baleset esetén jobban belevág az öv széle a húsodba vagy valami hasonló dumával...

2012. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Napkiraly ***** válasza:
100%
hehehe,és te aláírtad? Kiröhögtem volna őket, de nagyon. Elsősegélykészletet úgy látszik nemszabad nézni,hát mostmár dresscode van :D Nyáron előfordul hogy gy szál fürdőnadrágban vezetekha pl lemegyekúszni a folyóra
2012. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
49%
Igen jogosan büntettek meg.Én tavaly augusztusban úgy tanultam,hogy max újjnélküli pólóban vezethetsz.Mondjuk szerintem ez hülyeség.
2012. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!