Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lesz avval akit ittas...

Robex92 kérdése:

Mi lesz avval akit ittas vezetéssel elkapnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert én bele futottam egy ilyenbe nem ittam csak egy sört 3 órája az eset előtt amit meg is említette, és vissza kaptam minden papírt avval hogy mennyek haza és imádkozzak! az egyik rendőrt ismerem és ő mondta ez tett! velem nem írattak alá semmii papírt se meg semmit se még szonda se volt! komoly válaszokat kérek!

2012. ápr. 28. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz komolyat! Nem jelentettek fel. Mégis mi a lótúró történne?
2012. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom pont ez az ! mert 2 éve van jogsim és csak most igazoltattak életembe először
2012. ápr. 28. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jelentettek fel akkor nincs probléma.

Az adott pillanatban nem igazolták szondával, hogy te alkoholos befolyásoltság alatt voltál, és nem is írtál alá beismerő nyilatkozatot.


Ha az egyik rendőrt ismerted akkor meg biztos nem balhéznak érte.

Máskor nem kell mondani, hogy ittál sört.

2012. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megúsztad.


Ha nem ismerős rendőr van akkor jogsi ugrik, feljelentés, pénzbírság.

2012. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a meg nyugtatást! azt meg el kelet mondanom hogy sört ittam mert már a szondát vették elő! de most utána olvastam és mivel ez 3 órája volt egy nagyon zsíros szalonna sütésnél és a zsír az oldja az alkoholt így lehet nem is jelzet volna!!
2012. ápr. 28. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyszínen elveszik a jogosítványodat. Megírják a jegyzőkönyvet, aláírod. Később kapsz egy levelet az okmányirodából, hogy náluk van a jogosítványod amíg tart az eljárás. Ha az alkoholos befolyásoltság szintje elérte a bűncselekmény kategóriát átadják az ügyészségnek, és ott hozzák meg a határozatot, ha nem érte el, akkor kiszabják a pénzbírságot, azt befizeted, a csekkel és a rendőrség határozatával mehetsz az okmányirodába és visszakapod a jogosítványt. (200.000 forint) Ennyi.
2012. ápr. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!