Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki az új...

Van köztetek olyan aki az új szabályok szerint szerzett B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
2012-től megszűnt a rutin vizsga, csak 30 óra kötelező forgalmi van (többek között 90 fokos parkolással..), utána vizsga. Mi a véleményetek erről, jó ez így?
2012. ápr. 7. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a régi rendszer szerint szereztem meg a jogsimat, de egy ismerősöm már az új rendszer szerint csinálja ezt. Én ezzel nem nagyon értek egyet, mert vannak olyanok akik a rutinpályán vezetnének először. És szerintem a vizsgák is jobbak külön hogy először a rutinnál tudja a dolgokat aztán menjen a forgalomba. És ha vizsgán a rutin részen ha átmegy de a forgalmin már nem akkor bukja mindkettőt régen meg az azért volt jobb mert akkor ha el bukta a forgalmit a rutinja az megvolt már. Szerintem ez az új dolog nem éppen valami előnyös mert azért nem árt ha először az ember a rutint gyakorlja és vizsgázik belőle minthogy rögtön a pár óra után kimenjen a forgalomba.
2012. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én abba vagyok benne az új rendszerbe
2012. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már a rutinpálya is teljesen kimaradt, rögtön a forgalomban kezdtünk. Elég nehéz így belerázódnom, hogy előtte még egyáltalán nem vezettem.
2012. ápr. 7. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a régi szerint szereztem még meg, de szerintem sokkal jobb volt, hogy a tanulók először a rutinon kezdtek vezetni és volt egy kis idejük felkészülni a forgalomban való részvételhez.
2012. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már vizsgáztam is , háromszor is , sajnos sikertelenül. :S
2012. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válság van kell nekik a pénz
2012. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!