Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha belekezdek a jogosítvány...

Ha belekezdek a jogosítvány megszerzésébe ugye nem kel majd csókolgatnom azt a műbabát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 09:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

erre gondolok ami a képen van


[link]

2012. márc. 26. 09:44
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem
2012. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A jogosítványhoz szükséges képzések és vizsgák között nincs "A nemi élet alapjai" című tantárgy. Senkit sem kell hát kötelező jelleggel csókolgatnod. Persze ha szeretnéd, megteheted, de csak úgy, hogy ezzel ne zavarj senkit.

Ha pedig úgy gondolod, hogy mesterséges lélegeztetésnél csókolgatnod kell a babát, akkor ajánlom, hogy járj is be az elsősegélynyújtó tanfolyamra, ne csak nagy mellénnyel ignoráld, mondván, hogy "úgyse fogok itten hősködni, semmi értelme a tanfolyamnak, azt a 60 kérdést meg majd megtanulom vagy kipuskázom". Hátha akkor rájössz, hogy szó sincs csókolgatásról, de még csak erre hasonlító tevékenységről sem.

(csókolgasd otthon a barátnődet, őt lehet)

2012. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kell sőt muszály és hidd el olyan dolgokat tanulsz ami hasznodra lesz egyszer......szeritem jo hogy oktatják !

és vizsgázni fogsz belőle ugy hogy tanulj 6500 ft

mikor én voltam volt aki, 6 -ment vuzsgázni.

[link]

kezdj el tanulni....mert kérdeznek is.

2012. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de legalább nem mindenki ellőtt ugye?
2012. márc. 26. 09:57
 6/12 anonim ***** válasza:
De, az egész csoport előtt kell "csókolgatnod". Nem értem mi a ciki abban, hogy ha tudsz egy kis elsősegélyt -.-'
2012. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szégyenlős vagyok ráadásul tiszta bacis
2012. márc. 26. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy géz lesz az orrán, amit minden tanulónál lecserélnek. Szóval ennyit a bacikról. AZ meg, hogy szégyenlős vagy, küzd le, ha jogsit akarsz.
2012. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vegulis probalkozhatsz a vizsgabiztos lesz*pasaval is, de ne feledd hogy ketten vannak))
2012. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jajjha azok a fránya bacik megkeserítik minden hipochonder kiscsaj életét, hűűha.
2012. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!