Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem megy a vezetés (forgalom)!...

Nem megy a vezetés (forgalom)! Mi van velem?

Figyelt kérdés

Levezettem a 30 órát, 37 óránál tartok, és kikészít már!!! Egyik nap jobb, másik nap borzalmas :S

Hülyeségeket csinálok... Nem tudok koncentrálni :( Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehezen fog menni! :(


Azt honnan tudhatja az ember lánya, hogy egyáltalán való-e a volán mögé? Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy már-már reménytelennek érezte a dolgot ?:S Vagy csak én fogom fel túl tragikusan ?:S


Kellett plusz órákat vennetek?(és mennyit?)


2012. márc. 21. 21:43
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! Őszintén! :(

Mit rontottál el?

2012. ápr. 4. 12:33
 22/30 A kérdező kommentje:
Én is megbuktam ma. :((
2012. ápr. 11. 18:16
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom. ahogy itt olvasok. pl olvasok egy jót hogy átmentem elkezdek lelkesedni olvasok egy olyat hogy megbuktam lehangolodok pedig èn is nem sokára el fogom kezdeni remèlem sikerül a jogositvány 16 leszek
2012. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 kovpet ***** válasza:
100%

"remèlem sikerül a jogositvány"


Mindenkinek sikerül. Lehet, hogy nem előszörre, de sikerülni fog, nyugi. Lényeg, hogy ne centizd ki a pénzt. A legszarabb, ha csúszol mondjuk egy hónapot, mert nincs pénz egy plusz órára vagy egy pótvizsgára.

2012. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3szor buktam már meg, és azt hiszem, hogy feladom... Nekem elöször nagyon nehezen ment! Pontosabban az oktatóm azt mondta, hogy hát erre nem volt idö, arra nem volt idö... stb. Pedig még +10 órát vettem. Most a harmadik vizsgán irányjelzö miatt buktam meg. Teljesen jogos, úgy érzem. VB elmondta a hibáimat, majd megdicsért, hogy milyen szép a technikai kezelésem, érzem az autót, s hogy nagyon pici hiányzik, mostmár fel ne adjam. DE... lelkileg teljesen kikészültem, nem egyszer sírva mentem haza. Az oktatóm sem dicsért még meg kb 10szer se, hogy jól csinálom vagy ilyesmi. Az utolsó vizsgámon kb két parkolás volt hátra, mondhatni szinte a finishben buktam meg. Kezdem azt érezni, hogy ez egyáltalán nem nekem való, soha a büdös életbe nem lesz jogsim. Mindenki meg tudja csinálni, csak én nem. Annyira tönkrementem, hogy egy szemét állatnak érzem magam.
2014. nov. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
90%
"Annyira tönkrementem, hogy egy szemét állatnak érzem magam." :DD Azért nem kell ennyire drasztikusan felfogni.:DD
2015. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Na és mi lett veletek? Sikerült azóta? :)
2019. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Én a 25. óránál tartok és eddig mondjuk úgy 70-80%-ban tök jól ment, ma voltam vezetni egy hét kihagyás után és konkrétan annyira nem ment, hogy sírva mentem haza... 17 éves fiú létemre egyszerűen elbőgtem magam, mert ilyen nincs, hogy nekem nem megy a vezetés főleg úgy, hogy előtte meg “tök jól“ ment... :’(
2020. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
76%
Nekem meg se lett a jogsi, feladtam 60 óra után
2021. febr. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%

Nekem 2003.óta van jogsim, 7szer buktam, nyolcadjára sikerült. Ráadásul alapból 40 óra utána mentem az első vizsgára. Nem adtam fel. Azóta rendszeresen vezetek, egyszer sem volt baleset.

Férjem nagyon sokat segített, hónapokig csak úgy mertem vezetni, hogy ott ült mellettem.

Ne adjátok fel!

2021. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!