Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem megy a vezetés (forgalom)!...

Nem megy a vezetés (forgalom)! Mi van velem?

Figyelt kérdés

Levezettem a 30 órát, 37 óránál tartok, és kikészít már!!! Egyik nap jobb, másik nap borzalmas :S

Hülyeségeket csinálok... Nem tudok koncentrálni :( Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehezen fog menni! :(


Azt honnan tudhatja az ember lánya, hogy egyáltalán való-e a volán mögé? Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy már-már reménytelennek érezte a dolgot ?:S Vagy csak én fogom fel túl tragikusan ?:S


Kellett plusz órákat vennetek?(és mennyit?)


2012. márc. 21. 21:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

kedves 10-es, ugyanabban a helyzetben vagyok mint. te annyira szétparázom a dolgot, hogy ami normál körülmények közt megy, azt nem tudom teljesíteni mikor ott ül mögöttem a VB.

ha legalább lenne egy kedves szava, vagy eleresztene egy mosolyt... de ezek olyan vaskalapos karótnyelt suttyók, hogy persze, hogy az ember izgul mint egy óvodás.


kérdező: vezetgess olyan ismerőssel, aki megengedi. persze üljön ott melletted, és ne menjetek nagy forgalmú helyre. ő majd meg tudja állapítani, hogy van-e hozzá érzéked, avagy sem. sok olyan embert ismerek, akik csak úgy megcsinálták a jogsit, azóta kb nem is ültek a volánnál, de marha büszkék magukra. hát, nekik marha felesleges volt.

ha te szeretnél a mindennapokban vezetni, akkor viszont tényleg csináld meg, idővel lesz rutinod, és könnyebben fog menni.

2012. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan hogy van-e érzéke vagy nincs-e hozzá az embernek.Ez agyban dől el.Ugyanúgy megtanulható mint a babáknak a járás.Csak gyakorolni kell meg próbálkozni.És elűzni az idegesség ,feszültség ,meg a para démonait.
2012. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem adom fel! Mivel már 16-17 éves korom óta vágyok a jogosítványra.:) Anyagi okokból, nem tudtam hamarabb elkezdeni..


41 óránál tartok :\ Mondta az oktató, hogy jó lesz az. Április közepe fele valszínű vizsga :) addig még egyszer-kétszer megyek vezetni. Szval ha sikerül akkor olyan +15 órából megúszom, ha nem akkor megőrülök :\


Még egyszer köszönöm a bátorító válaszokat! Akik velem együtt a közeljövőben vizsgáznak, nekik sok sikert, kitartást! :))

2012. márc. 28. 09:41
 14/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem neked automata váltósra kellett volna letenned.Volt 1 ismerősöm akinek szintén nem ment.A 32.óra és 1 sikertelen vizsga után váltott és automatán tanult tovább.Pár óra alatt megtanulta és sikeres vizsgát tett.Az automatában az a jó hogy ott tényleg csak a forgalomra kell koncentrálnod és nem tereli el a figyelmedet a sebességváltás.Vezettem már automata váltós autót és 100x kényelmesebb és jobb.
2012. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

igenám, de ha automatán vizsgázik, akkor később csak azt vezethet. itt Mo.-n nem annyira elterjedt mint mondjuk Amerikában, szóval nehezebb lesz autót venni, esetleg másét vezetni, mert ha megállít a sün, akkor legombol rendesen.


sokaknak nem a vezetés technikájával van gondja, egy közepes képességű ovodás is tudna vezetni ha megtanítják neki, viszont a forgalom a más szitu. nekem pl.a jobbkézzel van gondom, az autó kezelése maradéktalanul megy. tudok parkolni, váltani, kanyarodni, stb, de ahol nincs kitáblázva rendesen egy kereszteződés, ott a nagy para miatt elszúrom. vagy épp az izgalom miatt azt is elfelejtem, h melyik a jobb kezem :)

ha csak úgy vezetgetek a városban, akkor gond nélkül megy minden, de ha ott mögöttem a VB, akkor 200 a vérnyomásom, és hajlamos vagyok olyan alap dolgokat elrontani, ami máskor megy.

2012. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Semmi problémám a váltással. :D Már nem vonja el az se a figyelmem, ha erre céloztál. :)
2012. márc. 28. 16:31
 17/30 A kérdező kommentje:
Jah igen, bocsi nem olvastam végig a válaszod, mielőtt neki kezdtem írni :D Szóval nem, az már elmúlt, hogy elvonta volna a figyelmem. Egyszerűen csak sok(K) amire oda kell figyelni.. lámpák, táblák, gyalogosok, maga a forgalom... de remélem idővel könnyebb lesz. Mostmár tudom hogy autóval közlekedni forgalomba, nem is olyan egyszerű, mint az képzelik a jogsi nélküli emberek. és kevés is az a 30 óra..
2012. márc. 28. 16:37
 18/30 A kérdező kommentje:

12:31


Megértelek! :S Bár én még nem vizsgáztam, de gyakorlás közben is előfordul, hogy balra indexelek és jobbra kezdek kanyarodni xD :S Pedig esküszöm tudom melyik a jobb és bal kezem!!! :D De ezzel sokan vagyunk így. Láttam már másoknál is. :)


Amikor még csak tanultál és mondjuk más tanuló(k) is ült(ek) a kocsiban, akkor is ennyire ideges voltál ? Vagy csak vizsga helyzetben?

2012. márc. 28. 16:41
 19/30 A kérdező kommentje:
Jövőhét szerdán, vizsga! Enyhén parázok... :S
2012. ápr. 4. 10:46
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
ma buktam meg harmadjára
2012. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!