Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kérem, segítsen nekem egy...

Kérem, segítsen nekem egy felnőtt! Egy levelet kell írnom a MÁV ügyfélszolgálatának, a történteket leírom, sajnos sürgős!?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg idegen segítségére vagyok szorulva, de meg kell írnom ezt a levelet, aki segít nekem ebben, írjon nekem erre az e-mail címre, és és leírom a történteket! tozeg.afonya@freemail.hu


Nagyon megköszönöm!


2012. febr. 26. 09:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A borítékra feladót írjak?
2012. febr. 26. 14:24
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Normális levél.


Azonban ha postán küldöd ajánlottan add fel, hogy legyen bizonyíték nálad a feladásra.

2012. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlsmilázni az ilyeneket, minden formában - akár 7 éves kisgyerek rajzát is hivatalosan érkeztetni kell, és válaszolniuk kell rá 30 napon belül.


Irodavezetőként dolgozom (nem MÁV) - van egy értelmi fogyatékos rendszeres visszatérő ügyfelünk, hajmeresztő panaszlevelekkel (pl. mondjuk meg az ő saját számítógépének 4 jegyű kódját) - kézzel írt levél, a legelemibb helyesírási hibákkal, néha komolyan mondom egy google-translate rovásírás szakasza sem tudná lefordítani őket....

Mégis alap, hogy hivatalos levélként érkeztetjük, és amit tudunk intézünk belőle...legfeljebb egymás között tanakodunk mit is akarhat a T. ügyfél.

2012. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis alap, hogy hivatalos levélként érkeztetjük, és amit tudunk intézünk belőle...legfeljebb egymás között tanakodunk mit is akarhat a T. ügyfél."


Na igen. De ott egy hülyeséget kér a Tisztelt Ügyfél, itt pedig egy (sajnos ki kell mondani) jogos bűntetés elengedését/mérséklését méltányossági okból.

Nyilvánvalóan iktatnák a tintapacás kézzel írott-olvashatatlan levelet is, csak épp a válasz az lenne, hogy szorrika, fizessél.

A cégnek nem kötelessége méltányosságot gyakorolni, csak megteheti. Akkor pedig nem árt meggyőzni egy igényes megjelenésű levéllel, ami akár tartalmazza azt is, hogy jogosnak tartod a bűntetést, de a helyzetedre hivatkozva méltányosságot kérsz.

2012. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!