Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A bkv akácfa utcai központjába...

A bkv akácfa utcai központjában belehet fizetni a 2 munkanapon belüli 8ezer ft-s pótdíjat?

Figyelt kérdés
sosem voltam ott...ma büntettek meg
2012. febr. 13. 17:51
 1/9 A kérdező kommentje:
:-)))
2012. febr. 13. 18:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert igazi nevet és címet mondtál. Látszik hogy kezdő vagy.
2012. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát elkérte az igazolványt mit tehettem?nem akartam veszekedni így is elég égő volt,te mit tettél volna?
2012. febr. 13. 18:30
 4/9 A kérdező kommentje:

örülnék ha a kérdésre válaszolnátok vagy ha olyan ügyesek vagytok a bliccelésben akkor világosítsatok fel a módszerekről hogy ilyen ne forduljon elő.

Szerintem nőként elég kínos lenne habzó szájjal vitatkoznom hogy ne büntessen meg mert (nincs joga?)

És ha nem adok igazolványt?elengedett volna?vagy bemondhattam volna a szomszéd Pistike nevét és címét?Azért az elég röhejes lenne mi több felháborító.Ennyi erővel bárki nevében bliccelhetnék.

Sztem okosabb megfizetni azt a kurv* metrót vagy inkább gyalogolni az még ingyen van...

2012. febr. 13. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
a tiltogatók is válaszolhatnak ám...
2012. febr. 13. 18:51
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem az lesz hogy holnap bemegyek befizetem a 20szoros pótdíjat és boldog Valentin napot kívánok a bkv-nak, és szalai hogyishívjáknak aki remélhetőleg a sitten ül a több millás sikkasztásáért...
2012. febr. 13. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elkéri az igazolványt bámulsz magad elé kussban, míg a következő megállónál leszállsz. Nem vagy köteles megmutatni, azt is mondhatod, hogy nincs most nálad a tárcád. Vagy egyszerűen nem adod oda. Ő mondogathatja a magáért, te szép türelmesen csöndben végighallgatod és leszállsz.
2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad megalázva ez miatt. Nap, mint nap látom, ahogy felnőttek felszállnak, sokszor a kezükben egyetlen egy vonaljeggyel, nem is gyűjtővel... Nem lyukasztják ki, mert egyszerűen nincs rá pénzük, látszik rajtuk, hogy azt az egy jegyet szorongatják már kitudja mióta. Rájuk kell nézni, és lerí róluk, hogy a legkisebb gondjuk is nagyobb annál, minthogy gáz-e bliccelni, avagy sem. Az emberek azon gondolkoznak, hogy mit tesznek holnap az asztalra enni. Ha nem kenyérért meg vízért dolgoznának az emberek, akkor kipengetnék a bérlet árát is hidd el. Mert amíg azon remegsz, hogy elviszik-e a házat a fejed fölül vagy sem, addig k_rvára leszarod a bkv-t. Úgyis a TE ADÓDBÓL kapott tavaly is 100+ milliárdot.

Ezenfelül meg természetes, hogy az embernek a családjuk előbbre való, mint egy sz@rházi banda, aki lop, csal, hazudik, és 3 havonta új vezérigazgató küld el, mert nem végzi megfelelően a munkáját, de azé' mindegyiknek odatesznek a kis p!csája alá 80 milla végkielégítést. Ennek fényében, még az is fontosabb, hogy én mit eszek, nem hogy még esetleg a családom, ha van. Tolvaj banda!

A hétszázát, de felb@szta az agyam ez a téma - mint mindig.

2012. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hihetetlen,én mindig felteszem azt a kérdést hogy a végkielégítésekre honan van pnéz(?)meg minden másra nézzük pl a médiát,oda csak úgy folyik befelé.

Ingyenélő semmirevaló prmitív emberek fél évig piálnak zabálnak a más pénzén aztán még nyereményt is kapnak.(tudjuk miről beszélek)

az egészségügy meg összeomlóban.A felőoktatás is egy érdekes téma lenne pár millióba kerül a képzésed ha tandíjas,nem is értem hogy gondolják ezt.

talán azt gondolják mostmár nem számít más ember csak az a felső száz akinek eddig is jó volt minden.

Az én agyam most nem is a bkv b..szta fel a legjobban.

Az is bicskanyitogató egy téma ami mostanság a tigáznál megy...és ott sok ember igazán nem tehet arról hogy csőbe húzták.

2012. febr. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!