Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van, ha vezetés közben...

Mi van, ha vezetés közben digitális fényképezővel kamerázok? Megbüntethetnek érte? Elvileg nincs olyan szabály, hogy nem tarthatom a kezemben a fényképezőt, nem :D?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem kaptak el vagy ilyenek, nem is fényképeztem vezetés közben, csak egyszerű kíváncsiságból tettem fel a kérdést.
2012. jan. 20. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Van olyasmi, hogy szándékos közúti veszélyeztetés, szerintem abba belefér.
2012. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy okostelefont ,azon van egy program ami rögziti a forgalmat vezetés közben.Ha baleseted van ,bizonyitó értékü lehet a video.Nem kell kézben tartani,ha veszel hozzá autós tartót.
2012. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs elég szörnyű baleset? Miért kell a lehetőségét növelni?
2012. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb senki le sem s*arja,mint ahogy a kocsiban reggeliző ,sminkelő,olvasó,tv-t néző sofőröket sem bünteti senki.Megjegyzem ,hogy a mobilozókat sem igazán.. De ha forgalomfigyelő kamerát akarsz arra vannak speciális tapadókorongos kamerák,amelyek folyamatosan törlik a régi felvételeket és tartani sem kell.
2012. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na igen, telefonálni nem lehet, de enni igen, meg inni, meg rádiót tekergetni, meg szerintem gps pötyögtetésért se szólnak, telefonálni nem telefonálok vezetés közben az igaz, de az összes többit igen, bár a kajálás a legjobb móka főleg városban :)
2012. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem, halat eszel.
2012. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, nem halat, hanem szendvicset, vagy péksütit szoktam, szinte mindig 1 kézzel vezetek(bal) a jobb a váltón vagy a kéziféken pihen, csan olyankor még azzal eszek, és pl. váltásnál fogom a kaját és a csuklómmal váltok, bele kell jönni:)
2012. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy üljön be melléd és kamerázzon Ő!
2012. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!