Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nekem B kategóriás jogosítvány...

Nekem B kategóriás jogosítványom van 7 éve! Szeretnék C kategóriás jogosítványt! Mennyi lenne ez? Van munkalehetőség?

Figyelt kérdés
De olvastam a neten hogy lehet a C+E együtt! Ez igaz? Az E az a nyerges? Mennyibe kerülne most egy ilyen jogsi? Mennyi idő alatt van meg? A plusz költségek amik még rájönnek mire munkát birok vállalni? Nehéz egy ilyen jogosítvány megszerzése? E nélkül mennyi lenne ez össz vissz?
2012. jan. 16. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A C+E kategória orvosival, pávval, GKI-val, sofőrkártyával olyan 400-450 000.

A C az olyan 290 000 körül lehet. Kezdő jogsival szerencse kell, hogy felvegyenek.

2012. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De ha tartálykocsit szeretnél vezetni Szükséged van ADR vizzgára is az olyan 80 meg ha emelőhátfalas a gép akkor könnyűgépkezelő is kell hozzá.

Én is beleugrottam ebbe de egy igazi pénznyelő. ráadásul a Gki csak 5 évig érvényes aztán újra le kell vizsgázni belőle.

2012. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja én majd egy éve tolom a tanfolyamot.(semmiből nem buktam) De dolgozni nem lehet mellette mert ennyi szabadságot a földön nem adnak ki. Én munkanélkülin vagyok de nem is tudok elmenni a tanfolyamtól dolgozni mert semmi értelme nem lenne úgyis kiruúgnának. heti 3 napot ottvagyok a tanfolyamon de ez nem olyan mint a B mert 3 annyi mindenből az óraszám.
2012. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Mire kész a jogsid úgy hogy beülhetsz egy kamionba és minden papírod megvan ami kell az olyan durván egy millió Ft
2012. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

A Csupasz C jogsi az olyan 250-300E között van.

De Ehhez kell még a GKI képesítés mert addig nem szállíthatsz semmit az ország területén max magadnak saját teherautóval vagy a hadseregnek. Szóval ezt a rendőr ugyanúgy kéri mint a jogsit. A GKI az olyan 140-200e körül jön ki a megszerzése.

Az E kategória az 150-200e ből lehet kihozni.

Van egy rakat vizsga. Műszaki Bü vizsga Tűzvédelmi Balesetvédelmi forgalmi rutin. Sok vizsga van több mint B-n És komolyabban foglalkozik a szerkezetismerettel. Szinte már autószerelő szinten.

Sok időt pénzt vesz igénybe egy C jogosítvány megszerzése.

Az még a feltétel hogy B jogosítványnak több mint 2 évesnek kell lennie.

Erre jön még a sok sallang a kártyák kiváltásának is darabja vagy 6ezer van belőle 3. meg a Páv 3 vizsga ami 8e Ft plusz az utána járkálások költségei.

2012. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne írjatok már ilyen hülyeséget légyszi!

Milyen 300 ezer forint a C jogsi? 2005 be csináltam 130 ezeré cakk pakk és nem buktam meg!


A buszos jogsim volt 160 ezer 2008 ba!


Olvassátok el az autósiskola honlapját!


[link]


Majsai Autósiskola KFT!

Nem hazudnak náluk az árak tényleg annyi amennyiért hírdetik magukat adjátok össze a tanfolyamot meg a vizsgadijjakat!


145700.- ft ra jött ki a C és teljesen reállis én nekem 2005 be volt 130 ezer!


Ki lehet számolni a Majsai jó iskola náluk csináltam a C,D,E kategóriámat! Meg a szakvizsgáimat barátságosak és baromi rendesek az oktatók is! :)))


300 ezeré a sárkányrepülős jogsimat csináltam azért durva is lenne egy C jogsi 3 kiló lenne! :))

2012. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!