Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eszik, vagy vezet?

Eszik, vagy vezet?

Figyelt kérdés

Év végén az 500ft-os benzin is lehetséges.

Leadjátok az autót?


2012. jan. 2. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
És, ma is ma is megbizonyosodtam arról, hogy ez az ország egy kupac SZAR! Így igaz kérdező! El innét mindenki a pics_ba, aki teheti! Nincs itt jövő! Lóf@sz van itt nem jövő! Elnézést a fogalmazásmódért, csak el van keseredve az ember... Persze nem csak a benzinárak miatt.
2012. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Október 18-a után most tankoltam megint dec. 31-én. Ilyen tempóban annyira nem zavar :)


Az már inkább hogy mindennek nő az ára :(


Eszik ez egyértelmű.

2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legkisebb fogyasztásu autóm van(3.5-5 l.),de így is alig tudom már fizetni rá a kiadásokat.Jelenleg még nélkülözhetetlen az autó,de már sokkal ritkábban használom.Gondolkodom,hogy év vége felé eladom.Pedig annyit melózom és mèg egy kiskategóriás autót sem tudok fenntartani.
2012. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a munkába járáshoz nélkülözhetetlen, marad.
2012. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, hogy itthon minek emelni a Benzin/Dízel árakat, Németországban nyáron 1.33 €/L volt a dízel, és most is annyi. Néha felmegy 1.40€/L, de nincs ekkora ár ingadozás.
2012. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű, mert ez Magyarország. :)
2012. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ma szakadt el a cérna: pár hétig meg tudtam állni hogy nem néztem híradót, ma véletlenül bekapcsolva maradt a TV és pont akkor sétáltam el a készülék előtt amikor az üzemanyagárakat mutatták..


Rohadt rabló banda... Kell a jövedéki adó meg a magasabb ÁFA, mert félnek a kiadási oldalhoz hozzányúlni, inkább a bevételit húzzák felfelé. Ilyen vezetőket.. Isten bizony kedvem támadt elkergetni őket, de nem demokratikus úton, hanem megfogni a selejtezett motorkerékpárláncaim valamelyikét és addig ütni őket amíg le nem mondanak még a magyar állampolgárságukról is. Pfej... Az nem foglalkoztatja őket, hogy az üzemanyagok ára viszi mindennek az árát magával, így az inflációt is, úgyhogy még kevesebbet fog érni a pénzünk.

2012. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mert félnek a kiadási oldalhoz hozzányúlni"

Ez mondjuk pont nem igaz. Sajnos ahhoz is hozzányúlogattak, pl. az oktatást teljesen tönkretették, mert nyilván abból kell pénzt kivonni. Emellett még emelnek minden terhet, mert jobb ötletük nincs másfél év semmittevés után.

2012. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Áh, kedves #8, akkor pontosítanék, mert dühömben elírtam: a kiadási oldal bizonyos részeihez. Pl. kíváncsi lennék az M85-ös gazdaságosságát megalapozó számításokra. A 86-os nagyon leterhelt út, az biztos, de a 85? Van forgalom, de sokmilliárdos építkezések nélkül is el lehetne azt vezetni. És akkor még nem jött elő az, hogy mennyi egy kb. út ára Magyarhonban... De ne is menjünk bele, inkább egyek álláshirdetéseket olvasni, hogy a szomorúság üssön ki azon, aki kitalálta pl. a baleseti adót...
2012. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A politikusok juttatásait és fizetését is meg lehetne simán nyirbálni... Nem dolgoznak annyit, hogy indokolt legyen a több százezres/milliós fizetés...
2012. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!