Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi borravalót szoktatok...

Mennyi borravalót szoktatok adni a benzinkutasnak ha lemossa a szélvédőt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
200 ft
2011. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is annyit adtam. :)
2011. dec. 19. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
a 200-as az olyan nem túl sok, de nem is kevés.
2011. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönök neki és megmondom megoldom. Nem azért mert sajnálom a pénzt tőle hanem mert jobban szeretem magamnak csinálni. Legtöbb kúton a vizben ugyan is nincs vegyszer nem ér semmit.
2011. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Szívesebben mosom meg magam.

Ha mégis előfordul,hogy kutassal tankoltatok,elvárom,hogy a szélvédőt is lemossa mellé amiért egy százast adok és nem vagyok sóher vele.

Ha ötpercenként dolgozik ily módon fél percet akkor azzal az óránként 10 perc megfeszített munkával napi 10 000 forintot keres - természetesen a bejelentett fizetésén felül,adómentesen.

Egy húszas volna reális.

2011. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha megkérdezi, hogy lemossa-e, akkor egyértelműen megmondom, hogy nem moshatja le, ha magától hozzákezd, akkor még csúnyán is nézek rá, amiért hozzányúl az autómhoz! Na még borravaló...persze.
2012. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előttem lévőnek:


Jól esik, hogyha kötekedhetsz vele? Ez a munkája, ugyanúgy, mint a pincérnek, aki szintén nem tesz semmit azon felül, hogy végzi a dolgát, mégis illik neki adni borravalót. Szerintem bunkság ha rossz szemmel nézel rá, az a dolga, hogy a kocsidhoz "nyúljon", nem azért fizetik, hogy téged nézzen.

2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a dolga! Az a dolga, hogy (ha kérem) akkor megtankolja az autómat. A szélvédőmosás nem feladata! Ha kérem, hogy mossa le, akkor lemossa, és fizetek neki. Ennyi.


Pincérnek sosem adok borravalót, pontosan ezért, mivel semmi mást nem csinál, csak a munkáját végzi, amiért fizetést kap. Ha a pincérnek borravalót kell adni, akkor miért nem kell a Tesco-s pénztárosnak, aki még szépen is mosolyog rád erőltetetten.

2012. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!