Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem tudom...

Mi van akkor ha nem tudom fizetni?

Figyelt kérdés
Már olyan sok a hitel az autómra, hogy nem tudom fizetni. A banknak még 2,6millióval tartozom de az autó csak 1,9miliót ér. Tényleg ráterhelhetik a lakásomra ha nem tudom fizetni?
2011. okt. 11. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg.


De ha van bejelentett fizetésed előbb abból fogják tiltani és csak utána terhelik a lakásodra.

2011. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg..

Ez az átbaszás amiért mindenki lázad.

Én úgy jártam hogy egy 800e kocsit kifizettem 2 x ésmarat rajta 1milió tartozás. A kocsit elvitte a bank az 1/4 áráért elárverezheti. Ez is történt. Szóval rövidre összefoglalva 2x kifizettem elvitték és én tartozok közel1 milióval egy olyan kocsira amit 800e ért vettem... :(

De a legcukibb az egészbe hogy bejelentett melóm sincs és nem tudta ráterhelni a fizetésemre. De viszont volt a nevemen egy rettenetes régi autó amit úgy gondoltam rendbe hozok ,hogy tudjak menni legalább melózni. Na azt is lefoglalták és mivel nem ért semmit a banknak így csak kitiltották a forgalomból mire beleöltem a kis pénzem hogy végre műszaki képes legyen és valamivel melózni tudjak legalább. Szerintem ha esélytelen hogy fizeted írasd a házat még most vlamelyik szülőd tesód nevére és nem tudja a bank foglalni soha. Kint volt nálam is a végrehajtó (páncélkocsival) és az első kérdése az volt enyém e a ház. Esküszöm. Simán lett volna kedvem beönteni betonba. :(

2011. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Teaman:


A hitel nem ajándék. Az átb@szás meg csupán annyi, hogy a kölcsönt vissza kell adni.


Az meg, hogy milyen kondíciókkal vetted fel... Hát istenem, el kéne olvasni a szerződést...

2011. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki egy autóra nem tud 30-50% előleget adni, az inkább vegyen használtat, mert ez a 0% előleg eredményezi a legtöbbször a kifizethetetlen részleteket.
2011. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem nullára vettem autót, befizettem több mint egymilliót és még kétmilliót se vettem fel. Valóban a hitelt ki kell fizetni, csak nem kalkuláltam bele, hogy az állam elveszi az egész családom munkahelyét...(szerencsejáték)
2011. okt. 12. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van, a válsággal nem lehetett számolni sajnos. A bankárok meg szemetek. (A negyedáron való értékesítés meg az előtörlesztések büntetése miatt.)
2011. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy rettentő nyomott áron árverezik el az autókat! Ez abszolút nem igaz! A kereskedők mindig felnyomják az árakat annyira, hogy alig van egy autón 100e Ft haszon.
2011. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!