Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kidobásra szánt autógumit...

Kidobásra szánt autógumit hova lehet vinni?

Figyelt kérdés
Budapesten.
2011. aug. 27. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
a kert végébe el kel ásni az akkumulátor mellé.
2011. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
**kell
2011. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

ki lehet b*szni 1 szelektív hulladékgyűjtőmellé azt majd mennek este 11 kor azt elviszi a kukás kocsi .

Vagy ha rendesen akarod leadni, akkor elmész egy gumis műhelybe ott azt hiszem 300ft / gumi árat kell csengetni azt beveszik

2011. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt pl :Selejt gumi leadási díja:

100 Ft/db



Cím:

1174

Budapest

Szabadság u. 9-11

2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ilyet se láttam még, fizetni hogy leadd a szar gumit, le vagyok maradva, vidéki vagyok, felénk csak kidobják vagy odaadják a "nem napon barnultaknak"
2011. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, ahová én járok gumishoz ott nem kell fizetni azért, hogy ott hagyhassam a levetett pacskerokat, sőt anno még ők szóltak, ha nincs vele semmi tervem (nem akarok belőle virágtartót csinálni:) nyugodtan hagyjam ott.


Sőt az autó villanyos meg még be is számítja a régi akksit az új árába mérettől függően 800-1200 ft ért és nem kell a kert végébe elásnom.


Szóval csak meg kell keresni az olyan helyeket ahol normális szerviz szolgáltatást nyújtanak.

És mielőtt még bárki azzal jönne, hogy: Ja, mert biztos valami csillivilli üvegportálos nagynevű és drága díjakkal dolgozó márka szalonokba járok... Nem, ezek olyan kis maszekok, Kft-k akiket azok is meg tudják fizetni akiknek "csak" SUZUKI svift re és annak a fenntartására telik.

2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jól tudom, akkor lomtalanításkor is elviszik. Egyébként veszélyes hulladéknak minősül, ezért kell vigyázni vele.
2012. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!