Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kerdesem az lenne, ha...

A kerdesem az lenne, ha nagyjabol 5-10% a meglevo gyakorlati vezetesi tudasom, akkor mennyi ido alatt fogok tudni mindent? (intenziven fogok vezetni jarni)

Figyelt kérdés
(27eves no vok es màr evek ota vàgyom arra,hogy vezessek!!)
2009. ápr. 17. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet megmondani, mert attól függ, hogy mennyi affinitásod van hozzá. A vizsgára mindenki fel tud készülni, lefejjebb veszel néhány plusz órát. Persze a sikeres vizsga nem azt jelenti, hogy megtanultál vezetni, mert az élet és a forgalmi vizsga az két külön dolog.
2009. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, de az a 10% arra tökéletes, hogy az első két vezetési órádon ne az alapok alapjaival foglalkozz, hanem jobban tudsz figyelni az autó menettulajdonságaival és könnyebben megtanulod az oktató autó viselkedését.
2009. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem az oktatóm mondta,hogy sokkal jobb,ha a 0-ról mész mert így biztos nincs berögződve semmi hülyeség!

én a nulláról indultam,30 órába simán belefértem,és mind a kettőből hibátlanra vizsgáztam.Meg még kreszből is.

Sok múlik az érzéken az biztos!

2009. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!