Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vélemények a Kormoran típusú...

Vélemények a Kormoran típusú gumiabroncsokról?

Figyelt kérdés
Aki használt már ilyet leírná a véleményét róla? Úgy hallottam elég jó ár/érték arányban vannak. [link] pl ez a gumi? vagy itt egy másik : [link]
2011. aug. 20. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valami jó. Csúszik,főleg esőben. Igaz nem nagyon kopik,sok a korom benne. Én nem vennék:hasonló méretű kell nekem is,nagyobb autóra én már nem tenném fel,de ha másra nincs pénz,akkor ez is egy megoldás.
2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alsókategóriás abroncs.
2011. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy nagy szar!! pont most olyat használok...hát mit is mondjak nagy melegben,mikor forró az aszfalt valamikor hiába taposom tövig a féket csak megy,megy tovább az autó álló kerekekkel.....csak akkor vedd meg ha nincs sok pénzed más márkájú gumikra....
2011. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Megdöbbentő, hogy ez tényleg milyen iszonyat olcsó. De a legtöbb baleset is az olcsó autókat éri, feltételezem mindegyiken ehhez hasonló olcsó abroncs van sajna. Ha átlagosan közlekedsz, városban, talán jó, de én tényleg nem nagyon kockáztatnék. Inkább máson spórolj, ha tudsz, de a féken és a gumin soha!
2011. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jah és jött már belém majdnem ilyen kategoriáju gumival szerelt autó. Azért csak majdnem, mert adtam egy jó nagy gázt és sikerült elhúznom előle.
2011. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon simán megéri Michelint venni! Anyagilag is. Nálam a Vredestein gumi most a nagyon bejövős.
2011. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor Continental PremiumContact 2 ?
2011. aug. 25. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább.
2011. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!