Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » BMW 330i vélemények (E46)?

BMW 330i vélemények (E46)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha jót akarsz magadnak, akkor bmw-t ne vegyél. Drága az alkatrész hozzá, széthajták őket, a futómű érzékeny stb stb.
2011. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Viszont ebben még van ereje a punci mágnesnek.

Rohadt drága fent tartani, és ezzel a (rossz) minőséggel csoda hogy még nemet autónak nevezik, de a csajok nagyon bírják.

2011. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha nős vagy válás lesz belőle, vagy az autótól vagy a nejedtől.
2011. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük el, hogy a gatyádat is megeszi egy 3000 köbcentis benzinmotor. Ilyen üzemanyagárak mellett csak dízelesben szabad gondolkodni. Igaz, hogy több a hibalehetőség mint egy benzinesnél viszont aki sok km-t megy az rengeteg pénzt megtakarít a fogyasztással. Nem mindegy, hogy 6-7literre vagy 11-12 literre jön ki az átlagfogyasztás. Valamint a dízelesek jobban is tartják az árukat mivel inkább azokat keresik a vevők. Pl: Egy C osztályos 220Cdi Merci, normál(nem mamás...) vezetési stílus esetén is beéri 6-6,5L gázolajjal is...(W 203-as verzió) Egy Audihoz, Mercihez, Vw-hez jóval olcsóbban találsz alkatrészt az Unixban/Bárdiban. Az okát nem tudom, de utánajártam és tényleg igaz.
2011. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Reagálj majd valamit. :)
2011. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A BMW-hez a legdrágább az alkatrész és még a szerviz munka is. De ingyen kurv* jár hozzá cserébe az autó tízéves koráig.
2011. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Igazat szóltál. :)
2011. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
kedves kérdezö akik neked ide irtak azoknak tuti nincs BMW-juk mert ha lenne akkor nem ezt irtak volna! ;)+ha beleteted az lpg-t akkor már nem luxus tankolni egy ilyet! apropo diesel: mercedes c osztályos 220cdi kozel sem megy ugy mint egy 330i-s bömmi ;)
2012. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azok szídják a bmw-t, akiknek nem sikerült eljutni odáig hogy vehessenek egyet
2014. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 László.P válasza:
Szerintem az e46 benzines változatait nem drága üzemeltetni, tehát az alkatrészek szerintem nem drágák. Én is azt mondom,hogy néhányan ,akik ide írtak,nem volt e46-os benzines BMW-jük. Egy 220 cdi még csak megközelítőleg sem megy úgy,mint a 330i,volt ilyenem is,ezért írom ezt.At is jó gép,de más karakter. A fenntartás költségei pedig ,tehát hogy mi a sok vagy nem sok,az mindenkinek más.
2018. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!