Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A J. A. színháznál lehet...

A J. A. színháznál lehet balra fordulni az Árboc utcára? Részletezem.

Figyelt kérdés

Bocs, ha hülye a kérdés, de én nem vezetek, nincs is jogsim, ismerősöm visz fel Pestre, mondta, hogy nézzem meg az útvonalat.


A Dunyov István, Janicsár utca felől jönnénk, és a József Attila színháznál kellene balra térni, az Árboc utcába. Lehet?


2011. aug. 17. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A JA mellett a Déryné köz van és oda be tudtok kanyarodni balra. Az Árbóc utca a Déryné folytatása de átmenni nem tudtuk a felüljáró alatt, mert a Váci óton kötelező haladási irány van jobbra, a híd alá behajtani tilos.


Ha az Árbóc utcához el akarsz jutni akkor a Dunyov Istvánra fordulj rá, és keresztezd a Váci utat, a Sütő utcáról fordulj a Visegrádira és úgy menj az Árbóc utcába.

2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Párkány utcába szeretnék majd menni, úgy láttam arról közelebb van.
2011. aug. 17. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Térképen hiába van közelebb ha behajtani tilos van...

Menj arról amit mondtam.

2011. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendbe, köszönöm

csak azt hittem, ha a párkányra megyek, esetleg van más utca, ami jobb

2011. aug. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!